bugün

saçı kısa kestirmek bir yöntemdir. Saçlar uzadıkça saç köküne binen kuvvet artar.
Malzemeler;
100gr karbonat
bir çay kaşığı tuz
3 tel göt kılı
bir top kurumuş sümük
bir buçuk penis boyunda ince doğranmış salatalık
ve süt.

Yapılışı;
malzemelerin hepsini ayrı ayrı haşlayıp tekrardan bir kaba koyduktan sonra süt ile kısık ateşte pişirerek
bildiğimiz meme kıvamına getiriyoruz.ve bu kıvama gelirken şarkı söyleyip halay çekiyoruz.

Uygulanışı;
elde ettiğimiz karışımı genital bölgeye iyice yetirerek sürüyoruz.bir ferahlama gelecektir.akabinde saç dökülmenizin durduğunu gözlerinizle görebilirsiniz.
Bıldırcın yumurtası ile yapılan süt karışımı yüzde yüz etkili çözüm. Hiç ilaç falan kullanmaya gerek yok hem daha doğal.
kellik. kendimden biliyorum. hiç dökülmüyor saçlarım.
saçlarını 0'a vurdur ve kurtul.
Ducray Anacaps Kapsül

--spoiler--
Saç Dökülmesini Önlemeye Ve Saçı Canlandırmaya yardımcı Bitkisel Kapsül

Soya Fasülyesi Çekirdek Ekstratı, Vitamin, Amino Asit ve Çinko içeren Gıda Takviyesi
--spoiler--
dökülecek saç bırakmamak sanırım.

saçlarım yanlardan açılıyor. saçlarımın dökülmeyeceğini söyleyen ve karşılığında bir miktar paramı alacak olan her türlü şeyi denedim. ''saçlarınız dökülmesin ama paranızı alırız , havaya ataar düşmeden sikeriz yalnız ''diyen her şeye tamam dedim. bazı orospu çocukları abarttı ve dökülen saçları da geri getirmeyi vaadetti. onlara da eyvolle dedim.

sarımsak ise sarımsak , yağ ise yağ , tıbbi ürün ise tıbbi ürün.

saçlarım için çok para harcadım. genetik mirasıma küfürler ede ede kel kalmamak için çabaladım. artık güçlü kalamıyorum.
saçlarım gidiyor.

ağlattınız.

yaptığnızı beğendiniz mi lan gece gece.
paranız varsa gidip kök ektirin kirpi gibi saçlarınız olsun 20 yaşında benim bile dökülmeye başladı gidip ektireceğim.
(bkz: badem yağı).
hicbir sey etkili degil. elveda diyin onlara. ben de cok denedim. olmuyor. zaten az olan saclarinizi sapkayla kapatip iyice dokmeyin (profil fotomdaki gibi yapmayin).

stres yapmayin. duzenli beslenin. yasiniz 18'den gencse sansiniz var demektir.
bir fars arkadaşım, sarımsaklı şampuan kullanıyordu bunun için. iyi geldiğini de söylüyordu. ama kafası inanılmaz derecede kötü kokuyordu.
Zeytin yagı ve iki yumurta . Bi giden yar geri gelmez bide dökülen saclar .
bilimsel olarak kanıtlanmış tek etkin ilaç minoxidil'dir.* eski yıllarda hipertansiyon tedavisi için kullanılan ilacın androjenik alopesi denilen genetik saç dökülmesine etkisi sonradan gözlenmiş ve birçok defa çalışmalarda gösterilmiş. burada bir tanesini görebilirsiniz: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12196747

diğer söylenenlerle ilgili (ilaç, sarımsak, zeytinyağı, muska, akla hayale gelmeyecek türlü ıvır zıvırlar) başarısı gösterilmiş bir çalışma hâlâ yok, bu yüzden bilimsel olarak hâlâ dedikodu statüsündedirler.
sarımsak.

denendi, onaylandı.

kullanım şekli şöyledir: 5-6 diş sarımsak havanda ezilir, mümkün olduğunca suyunun çıkması sağlanır. sıvısıyla birlikte saç diplerine temas edecek şekilde saça sürülür. özellikle suyu önemli, israf etmemek lazım. 1 saat bekletildikten sonra temizlenir ve yıkanır. haftada bir tekrar edilir ve saçların sağlıklı göründüğü o raddeye gelinceye kadar devam edilir. takribi 2-3 ay.

şimdi sarımsak olmasından ötürü doğal endişeler olabilir. bende de vardı. koku meselesi şöyle, sarımsak sürüp yıkadıktan sonra saçlar tekrar ıslanıncaya kadar asla koku olmuyor. saçlar birkaç gün boyunca sadece ıslanınca kokuyor. yağmurda, banyoda vs. buna yapacak birşey yok, kuruyken kokmuyor.

tabi bu esnada saçları bebe şampuanıyla yıkamak gerekiyor. içine eczaneden e vitamini ekletebilirsiniz, faydalı oluyor.
Yenilen besinler yani yine olay mide de bitiyor.
Tabii birde stressiz bir hayat şart.
Aile de kellik varsa kazitmak sadece üç numarayi geçince ye kadar etkili oluyor. Saç uzayınca yeniden dökülme ye başlıyor.

En onemlisi saça en iyi gelen temizleyici kullanılmalı.
Mümkün se şampuan denen kapitalist maldan sakınılmalı. Çok sıcak su kullanılmamalıdır.
sarımsak ve sarımsak özlü doğal ürünlerdir. kesinlikle faydalıdır.
kahkaha attırmıştır.

(bkz: koyayım o saça beya)
(bkz: varken ne faydasını gördün)
Saçları tamamen kazıtmak.

Böylece ortada öyle bi sorun kalmayacaktır.
Testisleri bir adet taş vasıtasıyla yok eylemek. Tabi bazı yan etkiler zuhur edebilir.
saç dökülmesine iyi gelerek dökülmeyi tamamen durduran ya da dökülmüşlerin yerine çıkmasını sağlayan şeylerdir..

la bebeler, aslında aklıma bi fikir geliyor. kel birinin kafasına attırsak ne olur dersiniz?

yanlış anlaşılma olmasın, protein babında söylüyorum.
Stressiz bir yaşam.
Bu çok zor tabi.
Bunu düşünürken bile stres yapabiliyor insan.
(bkz: çam terebentin yağı)
Hacı şakir.
saç dökülmesine karşı dua. çok etkili.