bugün

sayısal bölümde okuyan öğrenciler için en uygun, en iyi dershane veya dershanelerdir.

mesela karacan dershanesi dil bölümü öğrencilerini yerleştiren bir dershanedir. ankara ve izmirde vardır. gerisini bilmiyorum.

sizden duymak isterim. hangi dershaneye gideyim?

edit: eksilenecek bir şey göremedim?

edit: gördüm tamam. *
Pi analitik.
Yani dersane gibi değilde daha çok etüt tarzı yerler ama iyidir.
ilk senesinde kazanamayan ve haftaiçi olacak öğrencinin genel sorusudur.

körfez ve fem'in sayısalda iyi olduğunu düşünen bir öğrenci bu aynı zamanda? *
final iyidir iyi. fem ve final'i denemiş biri olarak final'i tek geçerim arkadaş.
fen bilimleridir.
fem iyidir. final seçmece yapar. seçmezlerse işe yaramaz.
Fen bilimleri iyidir.
her bölüm için kazanmak isteyen adama en iyisi femdir. neden siye sorulacak olursa "Üniversite sınavları zaten bu heriflerin sorularından çıkıyor. bunların öğrencileri yoksa nasıl kazanacaklar o yüksek yerleri salak mısın?" diye cevap verilebilecek bir durumdur. Önceki yıl yapılan üniversite sınavında (YGS) hiçbir dershane denemelerinde mantık sorusu sormamış, sadece fem ve tayfaları denemelerinde mantık sorusu sormuştur. sonra da üniversite sınavında direk mantık çıkmıştır. Adama sormazlar mı? lan 20 yıldır çıkmayan konuyu sen ne diye koyuyorsun bu denemeye diye. demek ki adamın üniversite sınavında sorulacak sorular konusunda daha önceden bildiği bir şey var. madem bazıları ayrıcalıktan faydalanıyor. bir yıl kızlı erkekli sınıfta okumaktansa biraz sabredin de iyi bir yer kazanın en azından soruları önceden belki gösteriler dedirten durumdur.
final candır. hocaları espri yapacağız diye bokunu çıkarmazlar muhabbetin.

fem dershanesinde özellikle erkeklerin bulunduğu kesim de esprinin bokunu çıkaran yığınla hoca vardır. birde gülerler yaptıkları esprilere badem bıyıklılar.

final'den para aldığımı düşünür oldum şu reklamlardan sonra ama gerçekten final iyidir. hocaları, hocadır. aradaki mesafeyi korurlar ama çok da uzaklaşmazlar. espriyse en güzelini yaparlar, öğrencilerle takılırlar muhabbet ederler. ama dozunu iyi ayarlarlar.

not: bu yazıları fem ile girdiğim öss'de 50bininci olmuş, final girdiği öss'de ise 15bininci olmuş biri söylemektedir. nokta. tercih sizin.
mevcut durumda fem ve türevi dersanelerdir. beyin yıkama işlemlerine dayanabilirseniz sağlam yerler kazanmak için idealdir. çıkmış sorular ile fem yayınlarını karşılaştırın; sadece sayıların veya kelimelerin yer değiştiği onlarca soru göreceksiniz.
(bkz: fdd)
final siker atar.
CEMAATE YAKIN OLSUN YETER.
ücretsiz dershanedir.
kendinizi çok iyi görüyor deneme sınavlarında hep üst sıralamalarda yer alıyorsanız zafer, final gibi şirketleşmiş dershaneleri seçiniz burada sizi kral gibi eğiteceklerdir ancak belirtilen özelliklerde değil iseniz kendi çapında öğrenci sayısı fazla olmayan hocaları iyi dershaneleri seçiniz.
Kesinlikle fen bilimleridir.
dersane adı değil, dersane şubesi vereceğim direk. Çemberlitaş Fem Dersanesi.
Tabii ki onlarca dersane denemedim, ama gittiğim gördüğüm, gidenleri gördüğüm bi dersane olarak kesinlikle önerebilirim. Ilk sınava girdiğim zaman sistem farklıydı matematik2den 30 soru soruluyordu ve ben 1,25(yazıyla bir virgül yirmi beş) net yapmıştım, sonraki sene Çemberlitaş Fem'e gittim, sadece geometriden(ki geometri özürlüsüydüm) 30 soruda 27 net yaptım.

Bu tarz işlerde ideolojileri boş vereceksiniz.

Ayrıca çok merak eden ve önemseyen varsa Çemberlitaş Fem'de sınıflar kızlı-erkeklidir.
açı sıhhiye diğer dersaneler gibi çok para almaz hocalar iyidir ama iş öğrencide biter net.