bugün

insanlıktan nasibini alamamış, odun insan türünün sergilediği davranışın adıdır. Örnek olarak;

Erkek arkadaşımın ailesinden biri öldü. Ben de tanıyordum çok severdim. AYrıca çocuklarını da çok seviyorum hepsi abim gibi. Erkek arkadaşımın mendebur anası babası kardeşi olduğu halde oraya gittim. SIrf olar için. AKşam oldu. Oturuyoruz. Kendi oğulları benim erkek arkadaşım yani bir sürü yaşlının içinde boylu boyunca uzanmış koltukta yatıyor. Biz iki üç kişi soğukta yerde oturuyoruz. Ama anasına göre bu çok normal benim giyimim kuşamım saygısız. Hepiniz orospuların doğurduklarısınız. inşallah o şirket götünüze dağ gibi bir borçla kaçar ki kaçıyor bile zaten. Benden kuruş dilenecek hale düşersiniz. AYy o kaynana bozuntusunu görseniz. O kadar şişko ve çirkin ki. Şişmanlıktan artık vücudundan yağ depolanacak yer kalmamış sırtına depolanmış sırtı vıcık vıcık ve yamru yumru. iğrenç.
sadece empati ile bile kişinin bu edep eksikliğini düzelteceği yanlış.

ki allah rızası gibi tek başına yeterli bir faktör var.
Türkiye'de bolca görülür.
Ercüment cözer in hiç hoşlanmadığı şey.
(bkz: disrespect) no respect fuck peace olarak da bilinir, bu kadar ipini koparan dünya için artık varlığının bile bir önemi yok.
Ercüment Çözer'in affedemediği durum. Ercüment'in ensesine vururken izin al vurdurur ama ensesine habersiz vurursan seni vurur.
Beğenmediği fikrin karşısına koyabilecek bir fikri olmayanların başvurduğu yöntem. Bazı insanların karakterinde var saygısızlık. böylelerini görmezden gelerek suratlarına en güzel tokadı atarsınız.
cinsiyeti yoktur.
2019 yılında tüm dünyada normal olan durum, Maalesef.
Çağımızın bebelerinin kanında dolaşan olgu.