bugün

Sözünün eri olması gereken yazar.

Burda erkeklik yapmakla olmaz o işler aslanım. Varsa bir tutarın git şikayet et. Kimin maçası neye yarıyor bir bakalım. Seni destekleyen yandaşların da senin olsun. Şikâyet etsene aslanım. Burda ne demeye yazıyorsun. Evet.
Buyursun gelsin bakalım . Şikayet etmezsen adam değilsin. Evet.
Bir boş söz. Tengir bana adam lazım. Hadi şikayet edin bakalım. Ben avukatım. Geri dönüş olarak tazminat davası açarım size. Hadi. Dava açın siz bana. Evet.
Herif avukatın teki çıktı beyler dağılın!
Kimse şikayet etmiyorsa ben edeyim bari lan, adam çok istekli ayıp olmasın amk.
(bkz: burası karışacak vaziyet alın)

Tengir'den hodrimeydan geldi.
Ben şizofren değilim tengir. Asıl adam entry girmedi. Ki ben allah tam başka kimseye secde etmem oğlum. Evet.
aydıncım hayrola yaa bi sıkıntı filan mı var kardeşim. ulan sözlüğün a..koyduk gidin kendi kendinizi savcılığa şikayet edin amk.
ben resmen tırstım.
adam avukat çıktı rıza baba.

görsel
tek kişiyle olmayan iştir.

bu sözlük şikayetleri genelde toplu şekilde olur. yani bir tane işssiz avukat çıkar. benzer konudan 100 tane yazarın entrylerini toplar. topluca bu yazarları şikayet eder. bu da tek tek o yazarların ifadeye çağrılması anlamına gelir ki tüm yazarların bulunması, ifadelerinin alınması vs uzun bir zaman ister.

tabii buralarda amaç yıldırma ve sessizleştirmektir. yani sonucundan bir şey çıkmasa bile işssiz avukat şahıs sizin uğraşmanızı, strese girmenizi ve manevi anlamda yıpranmanızı amaçlar.
Savcı serttir yalnız. Klavyeden artsilşk yapmaya benzemez o iş. Skiverirler adamı gtünden soluğu cezaevinde alırsın sonra.
(bkz: sabire sen misin)
Siz şikayet edin Aydinoglunu hiç beklemeyin.

Cinlerini ağzığıza sışdıra da koyvere.

Haydi edin.