bugün

Önden suriyelileri salarim.
Allah korusun ama oldu ya bi düşman ülkemize savaş açarsa elimden ne gelirse yaparım çünkü bizim düşüncemiz öyle bi durumda ölürsek şehit kalırsak savaş gazisi olmak yani ya zafer ya şehadet ancak tabiki ülkemde bi savaş istemem çünkü savaş çok sancılı bir süreç öyle asarım keserimle olmuyo.
Ülkemi savunmak için her şeyi yapardım. Türk kadını da erkeği gibi yiğittir. Diğer milletlerin kadınımsıları gibi oturup erkekler savaşsın demeyeceğiz elbet. Elime ben de bir silah alır, bu vatana tek bir düşman sokmazdım. Tıpkı (bkz: tomris hatun) (bkz: süyümbike) (bkz: kurmanjan datka) (bkz: fatma seher erden) (bkz: sabiha gökçen) (bkz: halime çavuş) gibi. Ve daha adını bilmediğim niceleri.

Ama savaş çıksa duyarmıyım bilemem tabi. Şu an öyle bir şehir görünümlü köyde bulunuyorum ki. Türkiye'nin en doğusunda, temmuz sonunda bile soğuk, böyle çoğu kişinin adını bilmediği yer. O yüzden atom bombası ile türkiye yok olsa bizim buradan duymama ihtimalimiz var.*
(bkz: ardahan)
savaş türk'ün düğünüdür oynamaya gideriz. evet.
suriyeye kaçardım.
bazen ne kadar sikerim ya bu kadar orospu çocuğu varken ben mi savaşacağım desemde gider savaşırdim.

ki savaş olursa ki olmasın; ak koyun kara koyun belli olacaktır.

milliyetçilik sözle olmaz.
sizin erkekliginize tukuruyum.

bir kadin olarak ben bile kosa kosa gider vatanim icin savasirdim. olmadi askere su tasir, yemek yapar, mermi tasirdim...
vatan bu lan...vatanin, bayragin, ezanin yoksa, daha neyin var?
bu bir iç savaş olacaksa ideolojimin galip gelmesi için kan dökerdim
bu gerçek anlamda vatan savunması olursa tabi ki içinde olurdum
ama bu yanlış politikaysa, örneğin halepi kurtarmak için bir savaş olacaksa parmağımı oynatmam gider bir ormanda güzelce yaşardım kaçak olarak. birilerinin saçma sapan politikaları, hırsları bilmemneleri için ''vatan'' kisvesi altında değerli hayatımı feda etmem. böyle bir enayilik yapmam. 1.dünya savaşı cepheleri (çanakkale, sarıkamış, sina filistin) kurtuluş savaşı vb. olsa canımı yeyinde. suriyeli sunni canavar şeriatçılar için savaşılacaksa sikerim öyle dünyayı, bir din savaşı olacaksa sikime kadar yolu var.

ha bu arada burada vatan millet sakarya din allah diyenlerin dedeleri sakarya savaşında ordudan kaçtılar onu da söyleyim.
nene hatun gibi vatanım için savaşırdım. tabi ki değil. kaçardım. kim için ne için ölecem banane yahu.

aynen böyle düşünüyorum.
insan içgüdüsel olarak vahşidir.
Doğasında varolan saldırganlık dürtüsüyle kendini korur.
Savaş çıksa yaşamak ve yaşatmak için bir başka insanı öldürebilirdim.
Başgomutanımız
reyizimiz
Long manımız ne derse onu yapardık

görsel
Ülkem için savaşırım. Gelecek nesillerin refahı için.

Bizim için savaştıkları gibi.

Yalnız şerefsizler el birliği etmiş bizi yok etmek üzerine plan yapıyorlar.

Biz de hala yok rus yok türk yok osmanlı yok kürt yok Sünni yok alevi yok ebesinin hibiskusu ayırıyoruz.

Ayırmayın ibneler. Sinirlendim. Evet.
Ülkem için elimden gelen neySe onu yapardım.
(bkz: kınarım)
kafamı toprağın altına gömerim,bitince de çıkarım.

en önde ben giderim diyenler pek samimi gelmiyor.kimse savaşları sevmez,çıksın da istemez.
hani sanki gideceklerinden de değil yiğitlik yapıyorlar.