bugün

(bkz: demet akalın)
bir sürüye katamadım, ben beni...
ten renginin sarı saça gitmediğini bir türlü anlamayan kızdır.
bir de bunlar aman saçlarım simsiyahken sarıya boyattım komik olmasın kaşlarımı da boyatayım diyenleri de mevcuttur.
kaşlarını da boyatsa güzel olacak kızdır. saç sarı kaş siyah ne öle?
özenti çakmalardır.

(bkz: demet akalın)
arı maya'ya benzeyecek olan kızdır.
güzel bir esmerin yapmayacağı bir durumdur. kesin çirkindir.
toplum genelinde özellikle türk erkeklerinde; sarışın kız, beyaz tenli kız, esmer olur; saçlarını siyaha boyatırsa aman da ne güzel olur tribi vardır ya, bunu bilen ve sarı saçlı beyaz tenli, hatta beyaz teli siyah saçlı kızlara içten içe hasetlenen, hatta onları eline bir chainsaw alarak deşme planları yapan esmer kara maşa türk kızlarımızın; öyle bir zıtlık erkeklerin mentalitesinde iyi bir yer ediniyorsa; benim de bu zıtlıgım * takdir görecektir eminim düşüncesiyle yola çıkarak gerçekleştirdikleri olmaz olası faaliyettir. yahu kızım, kara kaşlı kara gözlüsün, hatta olabildiğince kıllı, favorili,dahası sakallısın zaman zaman... hadi bunlar cepte.. bu konuda hemfikiriz... bari gidip karamel tonlarında, ne biliim daha böyle bir koyu sarı tonlarında boyat o lanet olası saçlarını!! ne diye gidip civciv sarısı yaparsın!! neyine senin!! neden haddini bilmezsin yada neden gidip saçlarını boyatmayı akıl ederken o lanet olası kaşlarını da boyatmayı sakal ve ense traşı da olmayı akıl etmez hepimizin göz ve mide sağlığını tehditlerden tehlikelere savurursun. * * *
bu konuda ısrar etmemesi gereken kızdır zira esmerlere sarı saç çingene gibi duruyor.

"yok illa ben boyatcam, bi siktir ol git karışma bana" diyolarsa kızıl tonlarını öneririm ama asla sarı değil, güzelleşeyim derken komikleşmesinler deyu yoksa benim ne çıkarım var lan.
eğer kim kardashian, beyonce, bengü, çağla şikel, adriana lima gibi, o da kendine yakışacak renkleri seçen bir kızsa sorun yoktur.
kuvvetle muhtemel sarıya boyanmış saçın yanında renkli lenslere,solaryumda yanmış bir tene sahip olan şahıstır. çok fazla mtv izlemektedir.
(bkz: kürt kızı)
esmer olmanın bilincinde olmayan kızdır...
eziğin önde gidenidir, özentinin, işe yaramaz bir salağın tekidir.
türk erkeklerinin, sarışın kız hayranlığını bilen kızdır. eminim kendisinin de beğenileceğini düşünüyordur.
kendine aptallığı yakıştıran özenti tipleme...
sarışının adı, esmerin tadı önermesini unutan kızdır.
sentetik şebek.
saçlarını sarıya boyatınca nicole kidmana değilde ibrahim yattaraya benzediklerini kimse tarafından söylenmemiş kadındır
Tarık mengüç'e özenmiş kızdır. Güç demek mengüç demek.
Kağıt topluyordur.
ibrahim yattara .