bugün

(bkz: ortanca hanım)
Aşık olayım da gerisi boş.
sarışın. tipi bile umrumda olmuyor sarışını görünce.
"sarışın mi esmer mi" ikilemine "sarışının adı esmerin tadı" gibi ne şiş yansın ne de kebap mantığını güden bir yaklaşım da yok değil.
Esmer beyaz ten diyen var ya
Esmer ten rengine verilen ad zaten kardesim
Senin dedigin beyaz ten siyah sac
Alayi bu hataya dusmus.
sarışının adı,
esmerin tadı.

ben ortaya karışık alabilir miyim.
kumral olabilir bak.

ama yoksa esmer tabiki.
Esmer candır kanka. Esmerler kıskanılmasaydı solaryum icad olmazdı. Teşekkürler.
Kızıl. Konu kilit.
Güzelse pek farketmez sarışınmış esmermiş.
görsel
(bkz: kızıl saçlı) olsunda gerisini boşver.
Sarışın. ❤️
Esmer tabi ki.. Sarışın da nedir amk simsiyah saçların yanında.
Sarışın erkekler genelde daha yakışıklı oluyor.
(bkz: tarık Mengüç)

konu kilit.
sarışının adı esmerin tadı demiş büyüklerimiz.
Sarışınlık ve beyaz ten, bir kadına yakışan en güzel makyajdır.
hep sarışın sevgili istemişimdir ancak bu zamana kadar hep esmer sevgilim olmuştur bende anlamıyorum.
kızılşın denilerek kapatılacak konudur.
kızlar için kumralın olmadığı yerde esmerin kazanacağı versustur. sarışınların çizgisi bellidir hepsinin ortalama güzelliği vardır ama esmerler çok uç noktadadır ya monica bellucci gibi çok güzel oluyorlar ya da diyabakırlı hewalcan gibi çok çirkin oluyorlar.
Esmer. Hele bir de mavi gözleri varsa. Of diyorum.
Erkek de esmer. Gerisini bilemicem.
bence kumral erkek. fazla sarışın ve fazla esmerlerde bir iticilik var ama kararında olduğu sürece çok çekici sarışın ve esmer erkekler de var ayrıca.

şöyle en güzel sarışın ve esmer kadınları yokluyorum kafamda. bunu yaparken her ne kadar marilyn monroe, scarlett johansson, candice swanepoel vb. taş sarışınlar gözlerimin önünden geçse de buna karşılık bir dolu esmer güzel olduğundan esmer kadın diyorum ben. esmer kadın esmer.
yeşil saçlı alır.
Tabi ki esmer abi.
Ayrıca bu konudaki gözlemimi belirtmek isterim;
Hatun esmerse sevgilisi yada kocası genelde sarışın, hatun sarışınsa kocası/sevgilisi esmer oluyo genelde yani ters orantı söz konusu sanki. (bkz: sarışının adı esmerin tadı)