bugün

güzelleşmek için her seferinde saçlarını bir ton sarartan ve her seferinde bir öncekinden daha güzel olduğunu sanan kız. arkadaşlar arasında saçları en sarı olan kimse en populer en güzel o mu oluyor anlamıyorum. sonunda civciv sarısıda kesmeyip iyice açılan saç rengi beyaza kaçmaktadır. son levele geldiğini anlayan kız atık güzelleşemeyeceği hissine kapılır ve depresyona girer. sonra çözümü saçlarını siyaha boyatıp depresyondan çıkar ve artık tekrar sararıp güzelik basamaklarını teker teker çıkabilir.
çok büyük bir yanılgıdadır.
birde saçlarını sarıya boyatıp kalın siyah kaşa sahip olanlar var.onlara çok üzülüyorum.
aynaya baktığında nasıl durursam daha güzel görünürüm diye kendi kendine hareketler yapabilecek kızdır.
ibrahim yattara'yı tanımıyordur.
sarı saç ile aptallığı doğru orantılı sanan erkeğin benzeri kafa yapısına sahip kızdır.
o vıcık vıcık boya kokan sarı saçı postijle beline kadar uzatıp, bir de hergün fön çektiriyosa evlerden ıraktır. şimdi burda böyle diyoruz, çıksın sokağa herkes bakar o ayrı.*
Doğal sarışınca evet al evine besle kızıdır.
çoğunlukla haklı olan kızdır. istisna vardır tabi
ülkemde çok görülen, akıl kıtı, doğal olmadığı sürece itici olduğunun farkın varmayan ya da varmak istemeyen kızdır.
sarı saç güzel değildir. saçınızı boyarsınız, kaşınızı boyarsınız hele siyah yaptınız mı dipten dedeler gibi beyazımsı bir renk çıkar. ama genel olarak doğru bir önermedir diyebilirim. kızların saçlarını sarıya boyayıp, sarışın olduklarını vurgulayarak akıllarınızı alacaklarını iddia etmeleri azımsanamayacak derecededir.
sarı saç eğer doğuştansa çoğu zaman öyle kişiler güzel çıkar ama sarı saçı bir güzellik objesi sanan kız da tam tersine çirkindir benim nezdimde.