bugün

bir erkeğin diriliğinden faydalanıp onu kullanmaktır. bide komidinin üstüne 10 tl bırakıp gidiyorsa vay hain.
gerçekten sarhoşsa hiç bir işe yaramaz, ne yaptığının farkında olamayacak kadar sarhoş olanın şeyi de kalkmaz. ha, erkekler sığınırlar böyle yalanların arkasına, çok sarhoştum derler, istemeden oldu derler, bir gözümü açtım tanımadığım bir yerdeydim derler, kandırdı beni derler, derler de derler...
Boşa tepinir durursunuz hanım kızlar...

Yani anca sarılır uyursunuz çünkü o derece sarhoş isr bir erkek her yeri etkilenmiştir... Yani dikelmez bazı şeyler...
Fantezilerimdendir. Çok güzel lan savunmasız bir erkeğe dokunmak.
En kolay şeydir. Istediğini yapabilirsin ne diyebilir ki? Direnç %0 nefs %90. Baş dönmesi de %10.
Çok kolaydır ama hoş değildir.
zor değildir. hatta fark etmez.. atamana bile gerek yok. sevişecez de senden önce seve seve girer yatağa.
görsel
Çırılçıplak soyup kıyafetlerini de aşağıya atıp bırakıp kaçmaktır.
Akabinde ertesi günü sakin ol sakın telaş yapma 2 erkeğin elinde uygunsuz görüntülerin varmış diye söylenilmesi halinde yüzündeki ifadeyi görmek pahabiçilmezdir.
(bkz: sikemeyenin malını sikerler)
Bir adam tarafindan atiliyorsa durum çok sakattir.

(bkz: bide böyle düşün)

(bkz: alkolün zararları)
(bkz: alkolün çok kötü bişiy olması)
hangi yatağa atılacağı ve kimin tarafından atılacağı o sarhoşlukla bile önemli konudur. canı istemezse yatağa atıp koyun koyuna sadece uyursunuz. kendimden biliyorum.
Neden?

ayıkken gelmeyecek miymiş, ay kıyamam, naz mı yapıyormuş, hanimiş hanimiş, ağzını yüzünü yidiğim.

Bi saksoyu hakettin. Yat.
atıp ne yapacaksınız
ya kusacak ya sıçacak
başka bir boka yaramayacak.
boşa kürek çekmiş olacaksınız.
Tahrikkar bir şekilde totolorunu sallayan erkeklerin suçudur hep.
Seksi seksi giyinip gezerseniz, kuyruk sallarsanız bize…

hiç kusura bakmayın ama hak ediyorsunuz.
Bıktık artık biz erkekleri bir et parçası olarak görülmekten.Bu kadınlar çok kötü, hep akılları orada....
Laiklik yuzundendir.
(bkz: yatağa sarhoş erkeq atmaq isteyen qızlar eqlesin)
ertesi sabah kendimi kötü hissetmeme neden olan durum bunu bize masum erkeklere yapmayın kızlar.
Ahlaksızlık örneğidir.

Yatağa atmak için sarhoş edip masrafa girmenize gerek yok.

Rica etseniz kendiliğimden girerim yatağa ben.
sarhoş adam erkeksiyon olmaz.
Erkek atiyorsa livata..kadın atiyorsa zina.

Konuşturmayın beni.
bunlar hep dizilerden kaynaklı hadiseler. ciddiyim. dalga geçmiyorum.
bu memleketin gerçeğini kabul edin artık. Allah rızası için.
Yes, man.

görsel
Vahşiliktir. Caniliktir.

Bu davranışa uymuyorum, saygı da duymuyorum.