bugün

saori kimura kılıç üstadıdır. bu mesleği ailesinden gelir. büyük büyük en büyük babasından kalan katanası (ki yaklaşık 478 yıllık bir katanadır) bir vuruşta 18 kadavrayı ikiye bölebilir. zaten bir kılıcın katana olabilmesi için en az 7 kadavrayı ikiye ayırması gerekir. bu da demektir ki saori kimura bulaşmak istemeyeceğiniz biridir.
transfer bombaları patlatan fenerbahce acibadem'in tekrar yenilmez armada olabilmesi transfer etmesi gerektiğine inandığım japon smaçör.
tatlılığı ve masum ifadesiyle türk erkeklerinin hayalindeki capon voleybolcu dilber. hele alttaki fotosuyla beni benden almıştır.

http://www.zimbio.com/pic...+Qualification+Tournament

kim ağlattı seni bidenem, gözündeki yaşları tek tek alayım ayparçam.

(bkz: çok kötüyüm sözlük öyle böyle değil)
http://www.zimbio.com/Sao...iful+Athlete+Saori+Kimura

tililey tililey !!!
yaşı yaşıma, boyu boyuma hatun. bunun adresini nasıl buluruz acep? hayır akşam annemi yolluyacam çiçek ve lokumla.*
19 Ağustos 1986 doğumlu 1.84 boyunda olan japonya'nın toray arrows takımında oynayan inanılmaz voleybolcudur. 2005 yılından itibaren saori'nin tvde yayınlanan çoğu maçını izleyen, diğer maçlarını da japonca sitelerden uzun uğraşlar sonucu indiren, onunla büyüyen benim için gerçekten her anlamda süper insandır. oldukça sempatik olmakla beraber çocuksu bir havası vardır. maç öncesinde kimseyi önemsemeyip bi kenara oturup meyve suyuyla gofretini yiyen, her sayıdan sonra deliler gibi sevinen etrafa gülücükler dağıtan yenildiğinde oturup ağlayan, her hareketiyle beni benden alan oyuncudur. ayrıca dünyanın sayılı smaçörlerindedir. ve benim için gerçekten dünyanın en güzel kadınlarından biridir. tvden, internetten vs herhangi bir şekilde uzaktan görüp de bu kadar mutlu olduğum başka insan da yoktur.

görsel
görsel
görsel
bu güne kadar gelmiş geçmiş en mükemmel japon kızdır. aynı zamanda hayatımdaki tek kadındır. allah bana bağışlasın.
yüzüne bakan çocuk sanar gelin gelelim 1.84 boyunda olup japon kadınları'nın çok çok üstünde boyu olan galatasaray bayan voleybol takımı oyuncusu.
bu sezon başında vakıfbank'tan galatasaray daikin'e transfer olmuş japon voleybolcudur. japonya ulusal takımının da kaptanıdır aynı zamanda.

hücum gücünden ziyade manşet üstünlüğü ile ön plandadır. ulusal takımda hücumda gösterdiği performansı ne yazık ki ne vakıfbank ne galatasaray kulüp takımlarında gösterememiştir. tabi bu ulusal takımda çok hızlı hücum yapmasından da kaynaklıdır.