bugün

yazık lan bunlar bu ülkede genç mi şimdi!

mustafa kemal Atatürk: gençlerin damarlarındaki asil kanda mevcut türklüğünden dem vurmuştu!

atam bunların damarlarında asil kan değil, normal kan bile yok!

bu ülkede gençlik bile akgençlik yüzünden ayaklar altında.
bir ak koyun beyanı.

dileğim; en önde giden koyunun bir uçurum güzergahını takip etmesi, gerisi gelir zaten.
akp'lilerin demokrasiyi amaç değil araç olarak gördüğünün bir kanıtıdır.

zamanında deyince hede hödö diyorlardı buyrun.
Bu zamana kadar sandıktan ne çıkarılmak istenilse o çıkarıldı zaten.
Nasıl yaptıracaksın acaba?
Yine bu şekilde kaos çıkararak mı?

Yada Anayasa'yı hiçe sayarak mı?

Darbe mi yapacaksın çocuk? Seni milletvekili yaptırmışlar ya, o herifi de başkan yaptırırlar abi ben adamlara güveniyorum zira bir cümle öncesini diğer cümlesinde çürüten böyle bir salak milletvekili olmuş ise, uzun adamdan padişah da olur peygamber de...
bir köpek sürüsü var bu ülkede 13 yıldır sadece havlıyor, havlasınlar bakalım.
Millet koalisyon istedi 2.seçim dediniz şimdi şehit veriyoruz bu sefer ise ilk seferde aldığınız oyu bile alamayacağınızı bile bile devam ediyorsunuz, yeniden koalisyon çıkacak o Sandıktan. 3.seçim mi diyorsun(!)
ülkeyi 14 yıldır nasıl bir zihniyet yönetiyor daha doğrusu yönetemiyor kanıtıdır.bunca şehitin verildiği bu günlerde sukuneti sağlaması gerekenler bunun tam tersini yapıyorlar.kafası sadece hırsızlığa basanların ülkeyi yönetmesini çatışma ortamını ortadan kaldırmasını beklemiyordum.artık yapılan hertürlü yolsuzluğa insanları karşı fikirdeler diye hapislerde çürütmelerinede boyun eydik maalesef ama yaptıkları yanlış politikalar yüzünden ülkemizin evlatlarının ölmesine millet boyun eymez koyun olmaz umarım.yakında millet silahlanıp kürt türk çatışması çıkmaz inşallah.ülkeyi kim yöneteceği umrumda değil ama böyle bir çatışma çıkarsa hepimiz bundan nasiplenecez maalesef.herkez aklını başına devşirsin.savaşın insanların ölmesinin kimseye kazandıracağı birşey olmaz.tek kazananı dünyaya silah satan nerede bir doğal kaynak var oraları sömüren abd gibi emperyalist ülkeler kazanır.
adam şizofren, zaten kendini başkan sanıyor.
(yapamadı).
ak trol beyanı. ciddiye alınmamalıdır.