bugün

entry'ler (40)

kürt olmayan herkesi öldüreceğiz

amerikanın rusyanın ve diğer avrupalı ülkelerin desteği olmadan kıçını yıkamaya bile gidemeyecek koyun sürüsünün kendini aşan beyanı.1 km uzaktan bomba patlatmakla etek giyip kadın kılığına bürünüp pusu atmakla olmuyor bu işler.

türkleri anadolu ya kürtlerin aldığı gerçeği

yürü be koçum kim tutar sizi.bu kekoları dağa çıkartmak için kullandığınız cümlelerden birimi.ben sözü kaydettim.ileride bir kürt atasözü derki ile başlar belki bu cümleyle.kaddafi gibi belçikanın göbeğine çadır kurmakla olmuyor bu işler.üzerine bombayı bağlayıp katlettiğiniz masum insanların kanı bir gün boğar sizide.bunları üzerine bombayı bağlayıp masum insanların canına kıyan kekolara anlat sen.her gördüğün bıyıklıyıda milliyetçi sanma.

ermeni soykırımı

bu karar burada son bulmamalı.ermenilerin türk köylerini basıp katlettiği insanlardan hiç bahseden yok.ortada bir katliam soykırım varsa herkez hocalıya baksın.100 yıllık yalan yerine gerçekleri konuşalım.tabiki ermeni lobisi ve destekcileri kuduracaktır bu karardan.

pyd ve ypg savaş suçu işliyor

ne garip dünya be.2 ülke arada bir sınır var.sınırın bir yanında çoculuğunun hamile eşinin yanında polis asker şehit uzaktan kumanda ile ödlek gibi bomba patlatan bir güruh var.bu tipler her türlü pisliği yapıp kendilerine biraz dokununca hemen barış sevgi pıtırcığı oluveriyor.birde sınırın diğer yanında yine aynı güruh var.bunların başka 3 harfli teröristi suriyede arap türkmen sürgün ediyor.evinden çıkmak istemeyeni kurşuna dizmekle tehdit ediyor.dahada acısı çıkmazsanın amerikaya söyler buraları bombalatarız diyor.aynı amerika bu güruha 50 ton cephane indiriyor işidle savaşsın diye.işidle savaşmasına dediğimiz bir şey yok.ancak bu cephanelerin pkk'nın eline geçip Türkiyede kullanılmayacağının bir garantisi yok.yıllardır tek taraflı ateşkes yapıp yeniden silahlanıp örgüte girecek yeni kekolarla birlikte yeni eylemler yaptıklarını biliyoruz.hazır 50 ton cephanede gelmiş.

tacizci prens macid abdülaziz el suudi

Suudi Arabistan kraliyet ailesi mensubu 29 yaşındaki Prens Macid Abdülaziz el-Suudi, ABD'de cinsel taciz suçundan tutuklanmıştır.300 bin dolar kefaletle serbest kalmıştır.tutuksuz olarak yargılanmasına devam edilecektir.komplo olma olasılığı düşüktür.sonuçta amerikanın 1 numaralı yalakasıdır bu suudiler.hayret ettiğim ise bu olayın nasıl örtbas edilip üstünün kapatılmadığı.

hac da arkadaşını ezerek öldüren müslüman

kabenin etrafına zenginler için lüks oteller yapıyorsun.bilmem kaçtane klimalı çadır yapıyorsun.paranın dibine vurmuşsun şu işi bir hal yoluna koyamıyorsun.heryıl insanlar ölüyor.insanoğlunun can havliyle yapamıyacağı şey yoktur.onun için vay anasını arkadaşını ezmiş ben asla yapmam demek en büyük yalandır.işleri organize edemeyip beceriksizliğine kader kısmet demekle geçiştirilemez bu.

starbucks ta kahve içmemiş yazar

starbucks'un sikindirik kavsesine 50 tane 3'ü 1 arada parası verip muasır medeniyetler seviyesine girdiğimi zannedecek kadar mal olacağıma evimde yapar keyfini sürer milletin efendisi olurum daha iyi.

genel sağlık sigortası

t.c vatandaşı olmanın ayrıcalığıdır.işsizinden bile ne koparırsam kardır diyen dinsizler yakında ölüyü diriltip ondanda ölüyü diriltme sigortası primi alır.bendende bu dingillere öneri olarak Allahın kulu vergisi çıkartmalarını öneriyorum.daha çok boş ayakkabı kutusu var dolacak.durmak yok Türkiyem soymaya devam.

genel sağlık sigortası

t.c vatandaşı olmanın ayrıcalığıdır.işsizinden bile ne koparırsam kardır diyen dinsizler yakında ölüyü diriltip ondanda ölüyü diriltme sigortası primi alır.bendende bu dingillere öneri olarak Allahın kulu vergisi çıkartmalarını öneriyorum.daha çok boş ayakkabı kutusu var dolacak.durmak yok Türkiyem soymaya devam.

21 eylül 2015 ütopya da olaylar çıkması

ulan hakketten kimse kusura bakmasın ama malmısınız siz yav.lan ülkede kan gövdeyi götürüyor siyaset içler acısı.gazeteler basılıyor.ülke yol geçen hanına dönmüş.hergün siz rahat uyuyun gezin güvende olun ülke bölünmesin diye insanlar canlarını veriyor.bumudur yani.la daha en başından siz hatayı bu acun denen tipin yarışmasını izlemekle yapmışınız zaten.bana bir çanta para versen bu adamın yarışmalarını izlemem.ancak sosyal medyadan takip etiğimiz kadarıyla hep bir kavga fırıldak insanları ayrıştırma var bu adamın yarışmalarında.adama sormazlarmı bumudur senin insanları eğlendirme anlayışın.bu herif değilmiydi vakti zamanında fransa 98 dünya kupasında sanki ordaymış gibi insanları kandırıp roportaj yaptığını söyleyen.aslında türkiyede sevgilisine sürpriz yapan.arkadaşlarınıda sanki brezilyalı taraftarlar gibi marşlar söyleten.ne çabuk unutuldu bunlar.benim lafım bu tiplere değil bu tiplerin kanalını yarışmasını izleyenlere.sizler var oldukça daha çok acunlar türer bu ülkede.yazık.

eurobasket 2015

almanya ispanyayı yener bizde izlandayı yenersek 2. olacaz galiba.büyük bir ihtimalle polonya ile eşleşeriz böyle olursa.ispanya almanyayı yenersede izlanda maçını kazansakta kaybetsekte 4. olacaz.böylece fransa ile karşılaşcaz.bizim için bu seçenek kötü.fransa gibi güçlü bir takımı hemde ev sahibi yenmemiz zor olur.başka bir seçenekte almanyanın ispanyayı yenip bizim izlandaya yenilmemiz.bu şekilde 3 takım aynı puana gelir.3 takım arasındaki maçlara bakılır.biz 5. olup eleniriz.bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum.heleki italya ve ev sahibi Almanyayı yenmeyi başarmışın.gidip izlandaya yenilirsen Ergin Ataman düşmanları bayram eder.bekleyip görecez.

daha şehit gelirse kürtler sokakta rahat gezemez

hayır arkadaş anlamadığım bu dünyadaki amacınız ne.amacın kürdistanı kurmakmı.kurup ne yapacan.güzel güzel kaçak elektriğini kullanıyorsun.millet ödüyor senin kaçağını.10 çocuk feydahlıyorsun.bunların 6 tanesi dağa çıkıyor.2 tanesi istanbula kaçıyor.2 tanesinide küçük yaşta traktör parasına satıyorsun.işsizlikmi derdin.bir doğudamı işsizlik var.karadenizde yokmu.bizdemi elimize silah alıp dağa çıkalım.devlet sana yolmu yapmıyor.ulen yapsa ne olacak yola hendek açıyorsun.patlayıcıyla patlatıyorsun.kürdistanı kurup ne yapacan.amerika sana 2 tane petrol kuyusumu verecek.sana yedirirmi sanıyorsun.kancık gibi yola patlayıcı döşeyip polis asker şehit edince eline ne geçiyor.türk devleti tamam biz bunlardan tırstık diyerek bütün isteklerinizi kabulmü edecek.kürtlerin haklarınımı savunuyorum diyorsun.bak senin yaptığın hainlikler yüzünden masum kürtlerde zarar görüyor.yarın birgün belkide daha çok kürt senin yüzünden zarar görecek.sonra sen çıkıp kürt katliamımı yapılıyor diyeceksin.gerçekten kürt hakları umrundamı.yoksa seni maşa olarak kullanan ülkelermi istiyor hainlik yapmanı.

imralı cezaevi nin öcalan a tahsis edilmesi

kafayı gövdeyi bacakları kolları itina ile bölünüp bu itlerin terör estirdikleri illerin meydanına asacaksın.bu köpeklerin anladığı dilden konuşmazsan açılım yapcam dersen kendilerini insan yerine koyarlar.içimden daha çok ağır kelimeler yazmak geçiyor ancak burayı ziyaret eden bayan ve çocuklar var.insanda sabır bırakmadılar.

sandıktan ne çıkarsa çıksın başkan yaptıracağız

ülkeyi 14 yıldır nasıl bir zihniyet yönetiyor daha doğrusu yönetemiyor kanıtıdır.bunca şehitin verildiği bu günlerde sukuneti sağlaması gerekenler bunun tam tersini yapıyorlar.kafası sadece hırsızlığa basanların ülkeyi yönetmesini çatışma ortamını ortadan kaldırmasını beklemiyordum.artık yapılan hertürlü yolsuzluğa insanları karşı fikirdeler diye hapislerde çürütmelerinede boyun eydik maalesef ama yaptıkları yanlış politikalar yüzünden ülkemizin evlatlarının ölmesine millet boyun eymez koyun olmaz umarım.yakında millet silahlanıp kürt türk çatışması çıkmaz inşallah.ülkeyi kim yöneteceği umrumda değil ama böyle bir çatışma çıkarsa hepimiz bundan nasiplenecez maalesef.herkez aklını başına devşirsin.savaşın insanların ölmesinin kimseye kazandıracağı birşey olmaz.tek kazananı dünyaya silah satan nerede bir doğal kaynak var oraları sömüren abd gibi emperyalist ülkeler kazanır.

5 eylül 2015 italya türkiye basketbol maçı

dile kolay 50 yıldır yenemiyorsun.en şaşalı zamanlarında bile yenememişsin.pavalı köpek ve yardakçısı fenerasyon başkanına rağmen kısıtlı yeteneklere sahip oyuncularla belkide tarihinde en iyi kadroyu oluşturan italyayı yeniyorsun.bu bazılarına kapak olsun.iş milli mesele olunca köstek değil destek olsun herkez.

ermeni soykırımı tasarısı

bu yalanları gitte papana anlat sen.

peygamberimizle dalga gecen ülkeye taziyeye gitmek

utanç kaynağıdır. insan olanın utanması gerekir. yıllarca terörden çeken bir ülkenin vatandaşı olarak terörün her türlüsüne bende karşıyım.iş senin teröristin benim özgürlük savaşçım noktasınada gelmemesi gerekir. ama adama sormazlarmı. sen yıllardır pkk ya hem maddi hem mavevi destek veriyorsun. bu teröristler yıllardır ülkende rahat rahat konaklıyor. aynı ülke ermeni soykırım yalanını yasalaştırıyor ve ermeni soykırımı yoktur diyene hapis cezası veriyor. cumhurbaşkanın çıkıp Türkiyenin avrupada yeri yoktur diyor. en aşşağılı ise bu ülkenin sözüm ona bir dergisi peygamberimizle alay ediyor. sen bu ülkede özgürlük var deyip bu iblisleri savunuyorsun. bizim ülkemizde özgürlükler var diyorsun. ama ermeni soykırımı yoktur diyeni ceza vereceğini söylüyorsun.geçmişinde cezayir gibi ülkelerde yaptıklarını görmüyorsun. benim ülkemin başbakanıda bu ülkeye taziye için gidip yürüyüş yapıyor. insan olan biraz utanır.

ebubekir el bağdadi

adam yıllardır suriyede ırakta orda burda fetih adı altında insanların kafalarını keserken Türkiyede malum şerefsiz grubun hiç sesi çıkmazken tehdit kendilerine dönünce birden adamı ve örgütünü terörist ilan ettiler.be malum şerefsiz hain orospu çocuğu senin 30 yılı aşkın bir sürede yaptığından ne farkı var.o kafa kesiyor sen linç edip cesedine işgence ediyorsun.yani demem o ki senin ve onun gibi orospu çocuklarının bu dünyada yeri yok.

emir attıkça çıldıran galatasaraylı

bu başlığı açan beyinsizin emir türkçe bilmiyor milli marşı söylemiyor diye başlık açan beyinsizden farkı yoktur. galip geldiğimiz bir maçtan sonra bile sevinmeyi beceremeyip işi eninde sonunda takım muhabbetine getiren. yenilince basketi atamayan oyuncunun bulunduğu kulübü sevmediği için ahanda bu adam yüzünden kaybettik gibisinden başlık açan. basketbolun takım oyunu olduğunu kazanınca veya kaybedince bunda takımda bulunan herkesin katkısı olduğunu idrak edemeyenlerin bulunduğu bir ülkede milli takım yenilsede oyunculara kabahat bulunmaması gerekir.

devşirme bir boşnak ın attığı baskete sevinmek

artık böyle beyinsizce düşüncelerin ırkçılığın dünyada yeri yoktur. 72 milyonun içinde bulunan sahaya muz atıp midemi üşüttüm diyen. çıkıp delikanlı gibi ben ırkçıyım onun için sahaya muz attım diyemeyen ve bu maymunu savunan kulüp yöneticilerinin olduğu bir ülkede. ırkçılık yapan sahada ana avrat küfür eden herşeyiyle türk futbolcunun milli takım kaptanlığı yaptığı bir ülkede birilerinin çıkıp yok efendim türkçe bilmiyor milli marşı söyleyemiyor 72 milyondan adam bulamadık demesi artık şaşırtmıyor.