bugün

ensest ilişkilerin yaşandığı bir dönemde böyle bir durumla karşılaşıldığında şaşırılmaması gereken bir durum.
sanada yeni bir kredi kartı diye bir cevap verilebilinir.
"hayırdır, meslek mi değiştirdin?" sorusunu sormayı gerektiren olgu.
+ sana sevgili bulalım artık kunter?
- yok canım ben google'dan arattırırım.
-sana bi sevgili bulalım kamil. sap gibi kaldın benden sonra.
+ben de onu diyecektim şukufe. senin şu kankandan ne zamandır hoşlanıyorum. hani o olsa var ya senden iyisi yok.
-lann!
bir almanyadan oğulları gelen kiracının sana kiralık ev buldum demesi kadar manidar değil. *
Sırf kıskançlığını bastırmak için yapmaktadır. Tabi bizim çakal erkek Bunu yemez.
(bkz: godoş)
"sana yeni sevgili bulalım da düş artık yakamdan" diyen kişidir. Yeter artık, bu ilişki tamamen bitmiş, daha fazla rahatsız etmeyin.

sizin ağzınızı arayan veya tekrar sizinle olmak isteyen bir eski sevgili böyle birşey söylemez, başka bahaneler bulur.
içten içe ben hala seni seviyorum yanıtını bekleyen kişidir.
(bkz: bana seni gerek seni)
threesome yapmaya müsaittir.
genişliğin daniskasıdır.*
tepkinizi merak eden sevgilidir, gaza gelmeyiniz.
- sana sevgili bulalım nalan?!
* neden?!bana yaptığın ibnelikleri,erkek arkadaşımın üstünde denemen için mi?
- hönk!!!
ayrılmış olsada elinin altında tutmak isteyen sevgilidir.
not:siz onu gördükçe unutamayacaksınız. o sizi bir nevi yönetecek. kendi başkalarıyla gezip tozacak sevgilidir. buna izin vermeyin. eski sevgiliyi def edin başınızdan.
+t sana yeni birini bulalım.
-ne o yeni işin pezolukmu?
- Sana sevgili bulalım.
- Ciddimisin?
- ay evet!
- Senin gibi gösterip vermeyenlerden olmasın açık büfe olsun!!!
-+%+&&&%/
siktirgit başımdan lannn demek isteyen eski sevgilidir, kibarlıktan söyleyemez o başka.
cok kaypak bir insandir. ama iyi birini bulursa neden olmasin ?
Lavuktur.
başlangıçta saçmalıyorsun, ne yaptıgının farkındamısın vs. dediğinizde bulalım bulalım diye ısrar eden , tamam ulan bulalım dediğinizde ise vaaay demek öyle!? vs. türünden söylemleri olan garip sevgili.
bu cümleyi kuracak bir eski sevgili var olmamıştır, cümleyle karşılaşılsa bile o cümleyi kuran eskidende sevgiliniz olmamıştır, hayal ürünüdür.
zarf atan sevglidir. Bakalım beni unutmuş mu unutmamış mı diye insanları yoklayan sevgilidir.
(bkz: pezevenk)
Zeka evrimini tamamlayamamış maymundur kendisi.