sözlükte entry sini okuyup artıladıktan sonra entry nin sağ alt köşesindeki mesaj kutusuna " sana artı oy verdim. gülücük. gülücük " yazılı mesajı göderdikten sonra bekleki bir teşekkür gelsin derken hiç bir tepki göstermeyen ya da kuru bir eyvallah hacım, panpa gibisinden absürd şeyler yollayan, yazar denemeyecek medeniyetsiz öküzlerdir.
gereksiz mesaja karşı tepkisiz kalmaktır.
teşekkür beklediği için artı oy veren öküzün aynadaki aksidir.

edit: yaptığınız şeyi karşılık beklemeden yapın lan.
çok doğru hareket etmiştir. medeniyetsiz değildir. artılanmış bitmiş olay uzatmaya gerek yok ha, konuşmak istiyorsan açık açık yazacaksın niyetini.
burada asıl sorgulanması gereken şey "sana artı oy verdim" mesajına teşekkür etmemek değil, mesajın kendisidir.
sana artı verdim mesajı yeterince tuhafken, edilmeyen teşekkürün tartışması abesle iştigaldir. ayıptır, günahtır, hatta insanlık suçudur..
O da her artıladığı entry için mesaj atan öküz diye düşünüyor olabilir.
bir nevi farmville.
'artı oy verdim' demek yerine 'çok güzel yazmışsınız, tebrik ederim' denilerek karşılığında teşekkür alınabilecek kişidir. *
artı oy kaldırıldığında teşekkür edecektir.
Iyilik yap, gozune sok
salyalı yalamayı sevmeyen öküzdür.
- ben senin için ne artı oylar verdim. kahpe sen bir mesaja cevap vermedin. bütün kızlar hepiniz aynısınız. (bkz: üff salak şey)

sözünü farklı kelimeler kullanılarak anlatma şeklidir. yazar ne yapsın yahu? beni sizler var ettiniz diye ortaya mı atlasın?