bugün

Bizimle bağlantısı yoktur.
Rahat olunuz.
Kuzey anadolu fayı’nın karakteristik ve tehlike anlamında bire bir ikizidir. ilginçtir ki, plakalar arası hareketler nedeniyle Türkiye’de iki büyük fay grubu da bununla aynı özellikleri taşımaya başladı, diye düşünüyorum.
filmini izleyebilirsiniz ama sinemada izlediğiniz gibi olmayacaktır...
Dünyanın en tehlikelisidir. Kuzey Anadolu bunun getir götürünü yapar.
sukunetini mutlaka koruması gereken fay hatlarındandır.
abd'nin california eyaletini ikiye bölen fat hattı.
Fay hattının kaymasıyla beraber filmdeki kadar abartılı olmasada şehri ve çevre bölgeleri yerle bir edecek olan fay hattıdır.

Dünya üzerindeki en tehlikeli fay hatlarından bir tanesidir. Kayarsa vaziyet fena.
gta san andreas'taki sarı bandanalı çetelerin bölgesindeki faydır.
merakla izliyorum.
Deprem olunca Seninle ilk defa parçası çalıyormuş.
Büyük san andreas depremini tetikleyebilir.
yaklaşık 1200 km uzunluğundaki sağ yanal atımlı fay. 7.8 büyüklüğündeki meşhur 1906 San Francisco depreminin sebebidir. dışarıdan bakıldığında net bir şekilde görülen nadir faylardandır:
https://temblor.net/wp-co...eas-Fault-aerial-view.jpg
Dünyanın en kötü filmi olabilir.
3-4 gündür silivri fayı beşik gibi sallanıyor. geneli küçük sürekli sarsıntı halinde.

aklıma şu soru geliyor. bu kadar sık hareketlilik san andreas fayı üzerinde olsaydı amerika bu duruma karşı nasıl tepki verip ne gibi önlemler alırdı.

muz cumhuriyetinden iyi geceler. geliyor gelmekte olan.
Boş bir film, git district 9 ne bileyim contact falan izle, dangal izle, hatta ve hatta git 13 game of death izle daha iyi.
21 ağustos 2017 tam güneş tutulması'nın ardından harekete geçmesi beklenen fay.
senaryosu biraz vasat kalsa da görsel şöleniyle bu eksiğini fazlasıyla dolduran film. sonuç itibari ile kendi türü filmler arasında bir numara.

--spoiler--
--spoiler--
--spoiler--

--spoiler--

edit: buradan oradaki işadamına sesleniyorum. ulan gavat orda o kızı kurtarmazsan, senaristte o koca gemiyi senin tepene düşürür işte. kızın sayılır la o senin.

edit: izleyin izlettirin.
izlemesi zevkli klasik hollywood filmi.

tempo yüksek, aksiyon bol, senaryo klasik.

sıkılmassınız ama etkisinden kurtulayamacağınız efsane filmlerden değildir tabi.
Klasik, yıkılan californiadan koşarak kaçan kahraman ve ailesi filmlerinden. Vasat bir film ama görsel efekt açısından güzel. Ama bu film için o kadar emeğe yazık be abicim. Acıdım harcanan milyon dolarlara.
Baştan aşağı klişe.
kuzey anadolu fay hattı ile karakteristik olarak benzerlik gösteren ve şili'de bulunan faydır. ikisi de 8 üzerinde deprem yaratma gücüne sahiptir. 17 ağustos depreminden sonra abd'li jeologlar san andreas fayına benzerliğinden dolayı, kuzey anadolu fay hattını incelemeye gelmişlerdi. yani bu fayı anlamak için kuzey anadolu fay hattını incelemek etkili olacaktır.
Fake olan san andreas depremi imdbye gore 1.9 puana sahiptir.
Öncelikle dwayne jhonson ın olduğu her filmi izledim. Bu da diğerleri gibi çok abartılacak güzelliği yok ama boş vakit değerlendirmek için izlenebilir. Bazen böyle geriliyorsun masaya falan tekme attığım oldu.
Filmi izlemeden ne kadar boktan olduğunu anlayabileceğiniz film.
1.1 imdb puanına sahip filimimsidir.