bugün

Pahalı ama faydalı bir kremdir. 10 yıl önce 2 kutu kullandim. Tekrar başlayacağım. Kokusu da harikadır herkes senden kremi asirmaya çalışır. Ama yemem.
ciltte elastikiyet ve ekstra nem sağlayan bir kremdir. ayrıca cildin yenilenmesinde de yardımcıdır.
müslüman mahallesinde satilmamasi gereken krem.
isminde hayır olmayan kremdir. Kendisininde reklamda anlatıldığı kadar kerametli olduğunu sanmadığım krem. Salyangoz deyip kibarlaştırıyorlar, bildiğimiz sümüklü böcekten bozma böcek.
elimizin tersiyle burnumuzu sildiğimiz çocukluk günlerini anımsatan krem. hani sümüğün el üstünde bir müddet beklemesiyle jelatin gibi bir tabaka oluşurdu, kururdu da hani o orada.

aslında yalan.

tam olarak böyle bir tabaka oluşturmuyor. çağrışım çağrıştığı şeyle birebir örtüşseydi ona çağrışım demezdik. neyse. işte bu da tam olarak böyle bişey değil. kandırmaya çalıştım. evde yapılabilir diye düşünüyorum ben bunu, yüzüne yapıştırdığın salyangozun üzerine bir miktar tuz döküp erimesini sağladıktan sonra cildin her tarafına güzelce yayıyorsun. piyasada satılanların saf olmadığı söyleniyor çünkü. safsan böyle yapıcaksın, pardon safını istiyorsan. katkı maddesiz olanını yani.
Arkadaşımın dediği kadarıyla yalandan ibaret olan bir ürün. aradan uzun zaman geçen yaralara karşı bir etkisi yokmuş. Yara oluştuktan hemen sonra sürülmesi gerekiyormuş. Dün arkadaşla reklamına rast geldik. Kremden önce, kremi kullandıktan sonra yapmışlar. Gülmekten yerlere yatmamak elde değil. 2 fotoğrafta tıpkısının aynısı yani kadının giydiği kazaktan tutun saç kesimine kadar herşey aynı. Ama birisinde sivilceden akneye, yaradan bereye kadar türlü iğrençlik var. Diğeri pırıl pırıl. Sanki kadını ambalajından yeni çıkarmışlar. Burda kesin olan bişey var o da bu kremi satanların hakikaten photoshop'u iyi bilenlerle çalıştığıdır.
televizyonlarda devamlı reklamı dönen krem, ellezza.

bok diyince midesi bulanan, örümcek görmeye dayanamayan zihniyet sümüklüböceğin özütünü nasıl yüzüne sürer?
bu özüt nasıl elde edilir? orda burda bulduğumuz sümüklüböcekleri rondodan geçirmek nasıl bir fikirdir?
sümüklüböcek özütünden krem sektörü, kaç sümüklüböceklik bir sektördür?
uzar gider...
çok pahalı olan bir krem dir.
yabancı damat adlı dizide şakayla karışık eleştirilen telefonla satış sisteminin bir başka saçma ürünü. özellikle euro d kanalında sabahtan akşama kadar reklamı yayınlanıyor.
en minik lekelere, kucucuk boceklere, kirinti ve yag kalintilarina bile dayanamayan paris hilton'larin* daha da guzellesmek ugruna suratina, eline, vb. surdugu sumuklu bocekli kremdir.
cildi sumuk gibi purussuz ve yumusacik yapar.
ayrıca;
(bkz: ellezza)
salyangoz ozutu muhteviyatlı cilt kremi. güzelleşmek uğruna tezeği, gübreyi yüzüne sürecek zihniyette insanların varlığına şahit olduk böylelikle.