bugün

yeni bir sözlük yazarı. at mı bu niye koştursun?
inşallah kızdır.
(#15674858) okuyalim. cok yaraticidir. seksten sorumlu devlet baskani ..... harika tamlama.
(bkz: #17026511) entryi okumadan sırf başlığı artıladım. şimdi entryi okuyup çıkış yapacağım bi de öyle artılayacağım.
sevmedim, bana bahari hatırlattı, aynı bir son bahar. adi neydi sonbahar evet.

neyse, demem o ki, daha önce de bir kaç yaban çakalı yazar arkadaşımızın yaptığı işi yapıyor. *
kadınlar hakkında salak saçma başlık
açan troll leri ciddiye alıp,
onlara uzun uzun ayar falan veriyor. *
hayır yazdıkları, açtığı başlıkları falan da daha önce açılmış...
yani aramaya inansa o yazdıklarını ve açılmış başlıkları bulacak yada muadillerine
rastlayacak. tabi bu durum işe gelmemekte.
sonuçta bir başlığı açıp, orada düşüncelerini
-birinci entryden- dile getirmek var, bir de aynı düşüncelerin binlercesinin içine entryi atıp çıkmak var.
aslında böyle yapılmayı. böyle olunca kıymet biliniyor.
sözlüğün on numara yazarıdır falan martavalları okunuyor. *
neyse velassılıyorkelam, tam nefret ettiğim tarz da bir yazar.
ha bu kimin umruna? hiç kimsenin ama olsun bu benim, bu şekilde yazarlardan nefret etmeyeceğim anlamına gelmez. *

edit: özel mesaj aracılığıyla yaptığım eleştriye açıklamasıyla beraber teşekkürlerini ilettiği için kendisine saygı duydum. sözüm ona ; sözlüğün en iyi kalemeri * gibi modlara ağlayıp, gammazlara yavşayıp entryi sildirmedi. helal.
hoşgelmiş.
adastir adas.
seri artılayan meleğimdir. 7. nesil olmam için hiçbir engel kalmadı.
seri mesaj atan 'hiç uyumuyo mu la bu' dedirten yazar.
zirvelerde daha çok süre almasını istediğimiz yazar.
bir cuma akşamı aklını aldığım yazardır. farenin deliğine kaçarcasına asansöre yapışması gözümün önünden gitmiyor, candır ha.
bir perşembeyi salıya baglayan akşam aklını aldıgım yazar.farenin delikten çıkarcasına asansöre yapıştırdım.ha canandır.
(#18091336) diyolla olmasın o dedirten yazar kişisi. takipteyiz.
(#18471631) o de ayrı yazılır be balım. bide edit atsan keşke yazdıklarıma.
Sekizinci nesil yazar, inşallah sol gözünde bir problem yoktur, eğer varsa geçmiş olsun diyoruz.