bugün

mühendislik fakültesinin, özellikle elektrik elektronik mühendisliği bölümünün eğitim ve kalite açısından türkiye'de rahat ilk 5-10'a gireceği, öğrencilerin ilk geldiklerinde şehir yüzünden ve sosyal ortamın yoksunluğundan isyan ettiği ama bir süre sonra mecburen alıştığı, kampüsü ve manzarası harika olan güzide üniversitem.
geçen biriyle konuştum, inşaat mühendisliğinde okuyor. 1. sınıf. nereden geliyorsun, nasıl gidiyor filan başlattım sohbeti. dedi özbekistan. ama türk yani. orada yaşıyormuş. dedi fizik, kimya zorlanıyorum bayağı derslerde. ben onları hiç görmedim. dedim nasıl yani? dedi biz o dersleri çok az gördük orada. ve devam etti, ben aslında iktisadı kazandım sınavla, ama okuldaki notlarımla buraya geldim. tabii ki inşaatı tercih edeceğim. doğru değil mi sence de? ben de doğru diyorsun, haklısın deyip uzaklaştım.

sonra da bu üniversiteye küfür ettim.

yabancı öğrencilere aşırı ve gereksiz derecede imtiyaz gösteren naçiz üniversite.
2013 bahar şenlikleri 7-8-9-10 mayıs tarihinde gerçekleşecek olan üniversitedir.
manzarası müthiş olan üniversitedir.
üniversiteden çok şantiyeyi andırır. Her köşede bitmek tükenmek bilmeyen insaatlar vardır. Ayrıca icinde kocaman bir de cami insa edilmistir ve bu caminin insaatının bitecegi yoktur. lego gibi sürekli yeni bölümler eklenmektedir.
bu yıl da her yıl olduğu gibi iğrenç bir bahar şenliği organizasyonuna ev sahipliği yapacak üniversite(m). sıla, mehmet erdem, gece yolcuları ve karmate gelecekmiş.
çok ilginç insanlarla dolu üniversitem.hocasıyla da öğrencisiyle de.heralde bi iki sene geçirince o hale geliosun.finallere vize notunu açıklamadan giren hoca mı dersin,boş sınıfta tahtada ders anlatırken kendi kendine konuşan hatta tartışan öğrenci mi dersin,bütler başlayacak daha harf notu açıklamamış hocalar mı ararsın.daha neler neler ohoo.çok renkli vesselam.
ingiltere'de yapılan bir araştırmaya göre dünyanın en kolay üniversitelerinden biri olabilirmiş. araştırma devam ettiği için kesin sonuç henüz yok.
yaz okulu ders programıyla ortalığın amına koymuştur.
sanırsam bekle beni geliyorum dediğim üniversite.
bundan yıllar önce gittiğimde öğrencilerin sıraya girerek minübüse bindiklerini görünce oldukça şaşırmıştım. hala öyle midir bilemem tabi. göl manzarası ise harikadır.
Mühendislik binaları sapanca gölüne bakar, ülkemizin orta üstü seviyeye sahip üniversitelerinden biridir.
öğrenci işleri eski sevgili gibidir. bugün 100 kez aradım bakmadılar amk. neyin tribini atıyorsun hemşo?

böyle bir yer.
yatay geçiş yapacağım üniversitedir. hadi hayırlı olsun.
şöyle bir internet sitesi olan üniversitedir. http://www.sakarya.edu.tr/.

sanırım tercihlerimde yer vereceğim üniversite olacak.***
sorusu olanlara elimden geldiğince yardımcı olacağım üniversite.
burayı yazmak isteyen gençler bana yazabilir. kararsızsanız özellikle. itinayla vazgeçirilir.

üniversite.
Memleketimin üniversitesidir . Okumak nasip olmadı .
memleketimin universitesidir.iyiki istanbulu kazandim.
göl manzarali enfes üniversitedir. oldukça büyüktür.
sakarya üniversitesini yazmak isteyen canlar, yazınız. şehir sessiz, sakin. bir öğrencinin aradığı her şey mevcut. ilk sene alışmanız biraz zaman alacak olsa da sonradan seveceksiniz burayı. kampüsü de çok güzel. arkadaşlarınız aradığında hacı ne yapayım ya kampüse çıkıyorum diyebileceğiniz cinsten. bir de iibf kantini var ki... onu da gelince görürsünüz.
Türkiye bazında değerlendirildiğinde çok da önem arz etmeyen vasat bir üniversitedir.

Örneğin; 5 tane Sakarya üniversitesi 1 tane Marmara üniversitesi etmez. Evet.

Eksileyin panpalar eksileyin.. eksilemiş olmanız bu üniversitenin (!) iyi olduğunu göstermez..

iyi bir üniversite değil işte kabul edin! Zorunuza gitmesin!!
Yazacak kişilerin aklına takılan soruları cevaplayabilirim.
elektrik elektronik mühendisliği bölümü hakkında bilgi edinmek istediğim üniversite. okuyan arkadaşlar bir mesaj atabilirseniz çok memnun olurum.
yeni kazanmış arkadaşlar korkmayın. biliyorum sizi korkutacaklar ama gelince çok seveceksiniz. Manzarası güzel okuldur.

Sorusu olan çekinmesin sorsun.