bugün

bahar şenliklerini, somadaki maden faciası nedeniyle iptal etmiş okuldur. rektör twitterdan bildirdi.

https://twitter.com/muzaf...status/466820372533633024
suanda liseliler yüzünden arabanın tekerinin iki kere dönmediği üniversite. herkeste araba mı var bu sehirde lan vay amk.
tercih yapacakların şehir hakkında her türlü sorusunu cevaplaya bileceğim, güzel üniversite.
kazanacak ve bizim yanımıza gelecek arkadaşlara her türlü sorusunda sıkıntısında yardım edilebilir.
not= bilgisayar mühendislerine öncelik.
pilot uygulamaların dur durak bilmediği, denek öğrencilerin okulu uzatıp uzatmadığına ancak 4.sınıfın son dönemi anlayabildiği güzel üniversitem..

gel kardeşim gel pilot uygulama bunlarrrr!
şirin bi üniversite gezme fırsatım oldu ama çok küçük.
kazandığım üniversitedir. bir sene şöyle bi hazırlık okurum sonra şeyederim dediğim üniversite.
her tipte öğrencinin bulunduğu, hocaları bir garip ama manzarası on numara olan ve yine de manzarasıyla kısa bir süre sonra kurtarmadığını anlayacağımız üniversite.
bahar konseri cart curt her ne isimse o tarihlerde kampüsten evimin önüne kadar olan trafikten dolayı kızdığım üniversitedir.
sakarya'da olan üniversitedir.

ibrahim beyin dediği gibi lütfen krolar ve kezbanlar gelmesin, kızlar evim' üni yolun'da kotanoğlu apartlarında yolunuz düşerse beklerim.
yeni kazandığım ümiversitedir. yorumları okyunca da bir hayli korktuğum üniversitedir aynı zamanda.
Bu sene tam anlamıyla kapağı attığım yerdir.
iibf fakültesine baslayacak olan arkadaşlar ulaşabilir, sohbet muhabbet edilebilir.
sessiz,sakin,kafa dinlemek için ideal bir üniversitesidir. kavgası gürültüsü yoktur. babacan bir rektörü ve ilgili hocaları vardır.
basit anadolu şehirlerinden gelip sakarya' ya sıkıcı diyenleri sağlayan üniversite.

olum gerçekten gelmeyin, yahu sizin tantananız bizi boğuyo yav. ruhsuz ruhsuz geziniyosunuz etrafta. kiminin geldiği şehir de avm bile yok gelmişler sakarya' ya laf ediyolar. de hayde bakın işinize.

sonuç olarak, güzel üniversite' dır.
bugün kayıt olduğum üniversitem.
yaz tatiline bir çok üniversiteden önce giren üniversite. arkadaşlarınız finallerle cebelleşirken sizin tatilin tadını çıkarmanızın hazzı bir başka oluyor.
itü kopma baya güzel bir üniversite. mühendislik için tercih edilir.
giriş kapısında ciddi bir kontrolün yapıldığı üniversite. üniversiteden çok gümrük kapısını andırıyor şu aralar. neden ola ki?
giriş kapısında ciddi bir kontrolün yapıldığı üniversite. üniversiteden çok gümrük kapısını andırıyor şu aralar. neden ola ki?

edit: galiba ikinci öğrenimlerde bi gasp olayı yaşanmış.
2008 yılında mezun olduğum hiçbir etkinliği olmayan boktan bir üniversiteydi benim zamanımda.
an itibariyle kampüs yolu manzarları kartpostallık olan karla kaplı üniversitem. evet yollar şu an vıcık vıcık fakat o orman yolu öylesine güzel ki. gelin erimeden görün efenim.
Coğrafya bölümünden arş gör kadrosu açmış olan, hatta yarın bilim sınavı olan üniversite. Kazanıcak olan da şimdiden belli, tiyatro oynuyorlar resmen.
Rosespring common kendisi. Gg olmasın diye şifreli yazdım *
bikaç güne de sonuçlarla geliyorum.
uzaktan eğitim (açıköğretim) hizmeti veren üniversite ama bu dönem alımlar yök tarafından iptal edildi.
DÜNYANIN EN ZOR ÜNiVERSiTESiDiR.
çok değişik uygulamalara sahip olan üniversitedir. rektör çaya indirim yaptırır ama şekeri kısar, kampüse girişte tüm otobüs ve minibüsteki öğrencilerin kimliği kontrol edilir ama kendi arabanla girersen kontrol yapılmaz. cidden enteresan.