bugün

Otobüs şoförlüğü yapan şeref dayıoğlu isimli şahsın yaptığıdır.

Olayın örtbas edilmeye çalışıldığı söyleniyor.

http://www.bizimsakarya.com.tr/haber/amp/37521
görsel

Vatandaş da bu. Tipinden ne olduğu olduğu da net bir şekilde anlaşılıyor.
Oy dağılımı akp % 67 mhp % 13 sosyolojik olarak incelememiz için bir veri.
akp'ye yüksek oy çıkan bir mahalden şaşırtmayan olaydır.
muhalefet aç köpek gibi malzeme arıyor diyoruz .

boşuna demiyor muşuz değil mi ?

kar yağsa akp yağdırdı diyecek kıvama yaklaştılar çok şükür .
siyasi görüşüne falan bakılmadan net bir şekilde şerefsiz bir herifin eylemidir.

bu tür oruspu çocuklarını ülkemizde barındırmamalıyız.

edit: eksileyen bu pedofili şerefsiz herifi destekliyordur. net.
Neden siyasal söyliyeyim.
Tecavüzcü kürtaj yaptırandan daha masumdur.
Tecavüze uğrayan doğrusun gerekirse devlet bakar
Kadın ahlaklı olsun , kürtaj yaptırmak zorunda kalmasın gibi tecavüzü meşrulaştırmaya çalışan söylemler.

Akp milletvekillerinin söylerimi evet.
Akp kaç oy alıyor sakaryada %67 demeki vekillerinin söylediklerini yapıyor. Bu ne demek oluyor tamamen siyasal.
Dolmuşçu...
ülkenin muhasır medeniyetler düzeyini çoktan aşmış yeni bir düzey inşa etmiş olduğunu gösteren vakadır. refah düzeyimiz %99 küsür olabilir.
13 yaşındaki bir kız "çocuğundundan" bahsediyoruz. Altını çizerek söylüyorum bir "çocuktan". Nasıl içiniz acımıyor? Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorsunuz? O da bir ananın evladı. O da 9 ay bir kadının karnında kaldı. O da bir evlat. O da bir babanın biricik kızı, prensesi. Nasıl acımasız olabiliyorsunuz böyle?

Hiç düşünmedi bu şahıs. insan demeye dilim varmıyor. Ama lafa geldi mi çok müslüman, çok inançlı. Benim bildiğim bir müslüman bunu yapmaz. Müslümanlığı da geçiyorum bir insan bunu yapmaz. Bu olay türkiye'nin ahlak ve insanlık seviyesini gösteriyor. Böyle bir türkiyede çocuk büyütmek istemiyorum.
Dışarıdan bakıldığında herkes normal gözüküyor ama insanların içi kötü.
yetmez ama allah belanızı versin lan. çekin artık o pis ellerinizi minicik bedenlerden.
Kahpe çocuğu ülkücü geçinen bir piçin yaptığıdır.
O sapık hangi partili çıktı ? .