komünist, moskof, cehapeli, gezici, layik ve atayizlerin yıllarca ümmetimizden sakladığı(!) gerçek.

hepiniz stalin'i eceliyle öldü zannediyorsunuz değil mi?
ama o iş öyle değil işte.

bediüzzaman said-i nursi hazretleri stalin'in başına keserle vuruyor, kafasını yarıyor, sonra da stalin denilen komünis allahsız beyin kanamasından ölüyor.

izleyelim inşaallah;
https://streamable.com/5xhvl

Görüyorsunuz şizofren bediüzzaman hazretlerinin kerametlerini.
Risale i nur okuyalım gençler, soba ile konuşalım biiznillah.
Millet ne cigaralar içiyor anua goyim.
Bana gayet tutarlı geldi.

Stalin komünist olduğu için sürekli elinde orak çekiç ile gezinirdi çünkü.
aq yıllardır icki içerim şöyle bi kafa yaşayamadım ya ona yanarım.
fazla deve sidiği nelere yol açıyor görelim. başka ocaklar sönmesin.
(bkz: aha kafası yarıldı)
Eğer isteseydi beynini de dağıtırdı, zaten 1. Dünya savaşındaki kahramanlıkları ve başarıları, Rus başkomutanına karşı dini ve milli haysiyetinizi koruyarak geldiği için ayağa kalkmaması(bunun bedeli ölümdür, esirsin ve Başkumandana karşı ayağa kalkmıyor ve bu iddianın arkasında duruyorsun) 31 mart hadisesinin kısmen engelleyişi, Rus esaretinden dil bilmeden Türkiye ye kadar olan firarını herkes bilir. bunun yanında istanbul u işgal eden ingilizlerin bazı satılmışlara veya farklı nedenden ingiliz mandasına girelim fikriyle yazdıkları yazıların yanında dağ gibi bediüzaman milli mücadeleyi desteklemiş ve hutuvat-ı sitte risalesini yazmıştır. Bunun yanında şu da var ki:"
Toplarını tahrip ve istanbul’u istilâ ettiği hengâmda, o devletin en büyük daire-i diniyesi olan Anglikan Kilisesinin Başpapazı tarafından, Meşihât-ı islâmiyeden dinî altı sual soruldu. Ben de o zaman, Dârü’l-Hikmeti’l-islâmiyenin âzâsı idim. Bana dediler: ‘Bir cevap ver. Onlar, altı suallerine altı yüz kelimeyle cevap istiyorlar.’ Ben dedim: ‘Altı yüz kelimeyle değil, altı kelimeyle değil, hattâ bir kelimeyle değil, belki bir tükürükle cevap veriyorum. Çünkü o devlet, işte görüyorsunuz, ayağını boğazımıza bastığı dakikada, onun papazı mağrurâne üstümüzde sual sormasına karşı yüzüne tükürmek lâzım geliyor... Tükürün o ehl-i zulmün o merhametsiz yüzüne!’ demiştim"

Görüyorsunuz ki bu zatın Allah' tan başka korkusu yok ne ölüm ne yoksulluk. Fakat bu videoda bir rüyadan bahsediliyor. Yine de böyle kahraman mert bir insana nasıl böyle sözler söylenir aklı almıyor insanın
Mantıklı. Hala daha dalga geçiyorsunuz. Bir gün bu dalga geçenlerin hepsi beyin kanamasından gidecek. Cübbeli ahmet her grce bunlar için rüyaya yatıyor.
He canım. Tek çare insanlık.
Stalin haketmis demek ki.
Demek elinde orak çekiç ile eve girdi...
Hmmm...
bunların alayında katalizör var demek ki...
aldığı oksijeni anında kokain'e çeviriyorlar.