bugün

Allah kabul etsin cümleten. Ben de yımırdalarımı soydum geldim.
Bende burdayım evet.
Menümü Kahvaltılık çeşitleri ile donatıyorum hemen, Allah kabul etsin efenim.
Bitti bitiyor. Benim ömrüm gibi...
Hayırlı seherler.
ailenle birde sahurdaysanız sofradaki her şeyin tadı ayrı bi güzel oluyor. hayırlı sahurlar ahali.
Son demlerini yaşıyoruz, Allah kabul etsin.
görsel
Yine suyu çok kaçırmışımdır...
Allah kabul etsin inşaAllah. Hayırlı sahurlar..
selam olsun orucunu tutan kardeşlerime.
Bu gece de sahur sevabından nasipleneceğiz galiba. Serdar abi performansın düştü sonlara doğru. Yimirta soymayı bahane etme. Hayırlı sahurlar. Allah kabul etsin.
----şimdi reklamlar----

Sahurda ne yerseniz yiyin. Suyunuz uludağ'dan gelsin. Uludağ premium. Hunharca içiniz!

görsel

----reklam bitti----
ALAKASIZ AMA DiŞ TELi TAKTIRAN VARSA BANA ULAŞABiLiRMi?
Sahurun bahanesi olmaz. Zamanlaması olur. Siz erkenden sahur yapıp yatıyorsunuz bence.
Hayırlı cumalar.. hayırlı sahurlar..
Ne kadar çabuk geçti mübarek ramazan ayı. Seneye de kavuşmak nasip olur inşallah. Allah kabul etsin.
Yumurtamı soyuyorum, herkese iyi sahurlar, Allah kabul etsin.
Ramazan'ın son sahuru da geldi çattı.

iftardan kalma etli bulgur pilavımız var, bununla ayran yanına bir de salata ve tabii ki finalde çayla kapatayım bu seneki sahur mevzusunu.

Allah kabul etsin.
Evet genşler nerede kalmıştık?

Bir ay bitti. Koskoca bir ay.
Seneye görüşmek üzere.
Bir koca ay daha gitti.
Allah ettiğiniz duaların yaptığınız en ufak ibadetlerin kabulünü hakkınızda hayırlı olanı nasıp etsin.

Beyazlar içinde kalmanız dileklerimle.
Yımırdayı erken soymuş serdar reis.

Bir ramazanın daha sonuna geldik. Artık seneye görüşürüz ehee.

Bu başka bir zaman söyleniyordu ama olsundu.
içim buruk bugün.. oysaki daha dün başlamıştık oruca.. ne çabuk geçiyor zaman.. koskoca bir ay olmuş.. ömürden bir ay daha geçmiş.. Rabbim cennete reyyan kapısından geçmeyi nasip etsin bizlere inşaAllah.. oruçlarımız dualarımız kabul olsun.. hayırlı sahurlar 'sahurdayız Uludağ sözlük' tayfası.. herşey gönlünüzce olsun.. seneye tam da bu entry altında sağlıcakla görüşmek üzere..
Son sahurumuz sözlük allah hepimize tekrar nasip etsin.
bir sonraki Ramazan'da tekrar kavuşmak üzere. allah kabul etsin, afiyet olsun.
an itibariyle sezon finali yaşanan program.
Ramazan ayıyla beraber bir sahurun daha sonuna geldik. Rabbim seneye de nasip eder inşallah. Seneye bu başlıkta görüşmek üzere... Hayırlı sahurlar, allah kabul etsin.