bugün

çay şakırtısı, yüksek seste nihat hatipoğlu gibi görgüsüzlükler içeren ses kirliliğidir ve ne yazık ki yasaldır.
ramazanda olandır.

ulan davulcu varken ailenin sesinden şikayet eden adamın davulcuyla kesin münasebeti vardır.
açar açar yeri geliyor ben neler açıyom komşular sağolsun bir şey demiyor 11 ay ben 1 ay onlar varsın ses yapsınlar.
benim yaşamadığım durumdur.Tek yaşıyorum ondandır..
Kusura bakmayın ama evinde içki içip sapıtanlara yada her gün başkasıyla iş çevirenlere utanarak da olsa sesine katlanıyorsak bu başımıza minnet.
ha bundan rahatsız olan dinden rahatsız olan insandır böyle yaparak yücelmiyorsunuz.
çay şıkırtısı normalde beni de rahatsız ediyor fakat ramazanda sahura kalkınca bu ses huzur veriyor bana. bu saatte bu insanların ayakta olmasından mutluluk duyuyorum içten içe. gece insanlarını hep severim zaten. bu saatlerde dertleşmek isteyenler falan mesajlarınızı beklerim bak. (bkz: konu nereden buraya geldi)
çılgın ateyizleri rahatsız etmiştir.

Buna da çözüm bulun o zaman..
bilgisayar başında hiçbir yaralı parmağa işemeden kendi bokuna bile faydası olmayıp oturanların görüntü kirliliğinden iyidir.

kirletiyorsunuz buraları amk, her insanda yakışıksız düşünce olur ama bu pislikten de öte bişey,

ayrıca o kadar rahatsız oluyorsan kulağına yarak tıka afedersin.
Manyak Davulcu bi taraftan üst kattaki aile diğer taraftan gecemi berbat etmek için yarışıyorlar adeta. Gecenin bu saatinde, Kalkıp oturdum ve mal mal hayatı sorguluyorum amk.