bugün

durun editliycem. amk malları.

edit: gerizekalılar ya...

ya bu türklerin ''çoğu, hatta bayağı çoğu'' niye böyle mal hala çözemedim amk. beyaz ekmek diye düşünüyorum, neyse sadede gelelim;

şu yorumları yapan 3 mala odaklanın! bunları seçtim. ya bu ne gerizekalılıktır?

--spoiler--
Semina Selin Erdoğan - 5 ay önce

Çok tatlı ya köpek sahibini nasılda düşünüyor ya oy oy :D
--spoiler--

ya semina'cım, yavrucum; asıl sen ne içtin de bu kafayı yaşıyorsun amk? ''sohobono nosol do döşönöyör'' ya bi git amk valla. la bi köpek, nereden bilecek içkinin zararlı bir şey olduğunu senin aklın alıyor mu? köpek belli ki bir şeye kıllanmış amk. adam rakı içse gıkını çıkarmayacak o köpek! lan bu ne biçim bir kafadır ya te' allam...
------------------------------------

--spoiler--
Aslıhan Yıldız - 4 ay önce

Şu köpek kadar olamayan insanlar var ne yazık ki
--spoiler--

aslıhan... ah aslıhan... gül gibi ismin va...yok lan gül gibi olsa gül olurdu, neyse; güzel bir ismin var. çok şükür yaşıyorsun. nefes alıyorsun, türkiye gibi güzelim bir memlekettesin, annen baban seni büyütmüş, yememiş yedirmiş, içmemiş içirmiş... bu mu lan değeri? bu mu amk? sen bu yaşa kadar okut, büyüt; sonra gelsin ''şu köpek kadar olamayan insanlar var''. afedersin ama götüm gülmeyi öğrendi canım. sen oksijen kullanmıyor musun? beyne gitmiyor mu? leblebi tozu mu çekiyorsun yatmadan önce n'apıyon sen ne ayaksın amk? lan köpek lan köpek, it amına koyim. bildiğin 4 ayaklı, havlayan, duyguları olan; cahil bir varlık. la ne bilsin içkinin adamı sapıttıracağını? nereden bilsin şişede gibi durmadığını? alt tarafı ''köpek'' amına koyim. sen.. sen nasıl bir beyine sahipsin of ya of. of amk delirttin beni aslıhan...

--spoiler--
receb recebov - 19 saat önce

Vay be su kopek bile bazi insanlardan akilli;
--spoiler--

bak bak bak. yemin et! valla mı? bence senden akıllı tamam orada haklısın. ''vay be!'' bir de vay be çekiyor amk hahaha güldürdün lan. belli ki ite adam bir şey öğretmiş. la bu yetenek sizsiniz'de de köpekler takılıyor, onlar da sahibinin üzerine atlıyor; bacak arasından geçiyor. kimse de demiyor ki ''bu mal napıyo amk?'' la olum. sana kesin bir fırın sponsordur amk. belli sen bayağı yiyorsun şu ekmeği. bu yorumu yaparken aklında ne vardı lan acaba çok merak ediyorum. valla bak. seni bu düşüncelere gark eden hailenin amına koyim. keşke hiç yaşanmasaymış, keşke hiç bu sonuçları doğurmasaymış amk.

--spoiler--
atilgan sabir10 ay önce

içince köpeğe napiyosa artik köpek bıkmış

--spoiler--

ve işte... verdim şukunu piç! işte bu lan işte bu! aradığımız adam bu! ulan en sağlam yorumu yazmış helal olsun. en mantıklı yorum bu aralarında. diğerlerinin hepsinden akıllısın reis! işte budur üstad'a eklerdim buraya yazsan onu; helal olsun! bravo amk tebrik ediyorum reis...

la olum nasıl bir olay la bu! nasıl bi' zihniyet amk. acaba bizim sözlükte de ''vay amk köpeğe bak sahibini düşünüyor'' yazan oldu mu çok merak ediyorum. hele böyle düşünen varsa kapatsın gitsin sözlüğü amk. gitsin inci'de yazs... yok lan incicilerde en azından bir ruh var amk bir mizah var. siz... ne bileyim sudoku falan çözmeye çalışın. gerçi kelime bulmacayı zor yaparsınız bu kafayla da, neyse.

bazen elime ak-47 alıp bütün insanlığı tarayasım geliyor. sonra maykıl diyor ki ''tosbik dur amk akşam eve gidince çekirdek çitliycen'' diyor.

olsun amk. valla kafanızı sikeyim. çekirdek de yemiyorum amk.

amk. *
köpek anladı da türkiyedeki bazı zihniyetler hala anlamadı.
aynı millet devlet ilişkisi.

sanane benim ne içtiğimden köpek. senin sahibin benim.
yorumları sinir krizine teşvik etmiştir.
köpek aklı işte ne yapacaksın.
tarkan' a selamlar.

hancı, bana şarap, köpeğe de et ver.

herkes haddini bilecek.
Zorla ya da ödül algısı oluşturularak eğitilmiş köpektir. Yeşilay tarafından ödüllendirilmesi gerekir.
yorumları akp döneminde yazılmıştır.
husky köpeğinin en tatlı hallerini izliyordum az önce, bu videoya denk geldim. sonuç=>adam köpekten daha tatlıymış.
kendi saadet zincirini oluşturabilecek köpektir. zira aptalları daha şimdiden ağına düşürmüş. ulan hala bunlara inanan kaldı mı ya? sene oldu 2015 la! köpeğin herhangi bir maddeye karşı bu şekilde eğitilebileceğini bilmiyorsunuz anladık ama öğrenemediniz de mi? çok mu zor yani bu şekilde köpeği eğitmek? ulan adamlar matematiksel işlem yaptırıyor köpeğe! ne yani köpek hakikaten o işlemi yapıyor mu sizin mantığınza göre? ya bi siktirin gidin amına koyayım ya!