bugün

bu kodumun yeri, insanlar mal satarken elmas satıyor havasında iken alırken de sanki normalde buğday ile takas yapılıyormuş bir parayı bu veriyormuş gibi davranan yavşaklarla doludur.

i7 işlemci satıyorum 575 e. adam direkt 400 tl diye mesaj atıyor.

amk evladı o paraya senin i7 neyine siktir git i3 al diyesim geliyor, zor tutuyorum kendimi.

sözlükteki ibne arkadaşım da trollüyor amk ya ahhaha.

edit : zam yaptım, şimdi onlar düşünsün amk.
kura vurunca gene alacaklı çıkıyorum, restini görüyorum; all in!
Buraya düşmek gerçekten kötü.günde 50 kişi boş muhabbet için arar,ilana 30 yazarsınız adam 20 olur mu der.tamam anlaştık yarın geliyorum der akşama kadar beklersiniz gelen giden olmaz.en kötüsü de öğrenciyim abi sevaba girersin diyen tipler.
letgoo ölücülerinin en büyük rakibidirler...
Letgo daha popüler, daha hızlı, daha az ölücü var. Tavsiye ederim. Ben de iki aydır araba satmaya çalışıyorum. Sahibindendeki lavuklardan letgoda yok. Buradakiler henüz insan.
Kitaplar için bile ağır pazarlık yapıyor bu ibineler.
Galericidir. En büyük ölüsikici onlar. .
Bir şeyi 600 e satmak istiyorsanız fiyatını 700 koyarsınız aklınızda bulunsun.
geçen yıl ios işletim sistemini sevmediğimden dolayı iphone 4s cep telefonunu 400tl yada dengi samsung/lg telefonlarla takas olur diye ilana verdim gelen takas tekliflerinde pc monitöründen tut fotoğraf makinasına kadar herşey var ayrıca hediye alıcam 300 olurmu diyenler var birde çaldırıp kapatan alıcılarda çok sinir bozucu.