bugün

sabah mutfağa girip hazır olan kahvaltı sofrasını es geçmek ve uzun bardaktaki portakal suyunu ayak üstü bi dikişte içip aceleyle evden çıkmak.

aga yemin ediyorum 2 aydır planını yapıyorum ama daha uygulamaya geçemedim . portakal suyunun tarihi geçti amk. hayalimiz bile fakir lan.
soğuk kış günlerinde şöförün evden çıkmadan aracın içini yarım saat önceden ısıtmasıdır. Zenginlik ise yarım saat boşta çalışan aracın yaktığı benzinde gizlidir.
Bmw m6 ile hunharca drift atmak.
(bkz: Harun taştan)
aşık oldukları fakir kızları yurtdışına götürmek için yarım saat içinde otel, özel uçak ve restoranda rezervasyon ayarlaması yapmak.

görsel
malıyla züğürtün çenesini yormak.
aldıkların ayakkabıların kutularını sobalarda yakmamak.
röpteşambır giymektir. biz daha yazamıyoruz bile.
küvette iken makyajlı bir şekilde bir elinde makaron, bir elinda şampanya ile keyif yapmaktır.
fiyat etiketi okumadan alışveriş yapmak.
100 dolara tutun sarıp içmek.
Dürüm yanında iki ya da daha fazla ayran içmek. *
müzayedeye katılmak.
(bkz: buzlu badem)
mükemmeliyet aramaktır. hayatlarında, varsa çocuklarında, işlerinde hemen hemen her alanda mükemmeliyet aramaktadırlar.
kışları miami de , yazları alp lerde geçirmektir.
(bkz: alp dağların da)
eve jakuzi taktırıp onu kullanmak.

evet jakuziyi fakirler de taktırıyor ama para gidiyor diye kullanamıyor zavallılar.
golf oynamak, jakuzi, açık arttırmalar ve şömine de dolar yakmak.
kaza yapınca al kardesim bu benim kartim yarin ulas bu numaraya diyip basip gitmek.
oturduğu restoranda yemekten önce menü ye, yemekten sonra da adisyon a bakmadan gerekeni yapmak.
X5 in içinde bergen dinlemek olmamalı. Hayır abi, Şarkıyla ekonomik durumunuz uymuyor amk.

'bergen/Garibin çilesi mezarda biter'
dinleyen gördüm. bu ne lan?
Şoförsen o ayrı.
*kahvaltıda havyar yemek, portakal suyu içmek,
*akşamları şömine karşısında viski ve puro eşliğinde arkadaşlarla politika konuşmak,
*birlikte olunan kadınların videolarını evde dev sinema sisteminde mısır eşliğinde izlemek,
*son model arabaya kızları atıp birlikte kültürel aktivitelere katılmak
*soğuk havalarda dağ evinde mahsur kalınmışsa ve yakacak bir şey yoksa, şöminede para yakarak ısınmak
*ve yine dağ evinde mahsur kalındığında yiyecek bir şey yoksa, sıcak suda para kaynatıp içmek. (bkz: para suyuna çorba)

sıkıldım biraz bunlardan azizim. farklı şeyler yapmak istiyor artık şu kuul bünyem.
(bkz: buzlu badem)
çoklu seks. erkek ya da kadınları dizip sırayla her kişiye bir kez git gel yapıp orgazm oluyorlarmış. zengin bir arkadaş söyledi.
çek yazmak.
2 rus kızını seviştirip viski içerek izlemek.