bugün

(bkz: truman show) sendromu
açık oylandığımda olan histir. koca sözlükte açık oylanan ben miyim acaba diye düşündürür.

edit: bakın yine olmuştur. sanırım tek benim koskoca sözlükte.
değiştirilemez kaderin dışa vurumudur kendisi.
evde bir eşyamı kaybettiğimde bilgisayarın başlat menüsünde arattırıp neredeyse ortaya çıksın istiyorum, ama sonra gerçek hayatta işlerin öyle yürümediği farkedince hayal kırıklığına uğruyorum.
öyle bir dalgın olmak ki elinde telefon flaşıyla kayıp diye telefonunu aramak.

bu ve bu gibi durumlar.
Tek karşılıksız sevdiği insanı her yerde gören deli ben miyim?
Tek başına kalmak isteyip, hiçbir şeyden zevk almıyorsun ya merak ediyorum sadece bana mi oluyor?
Depresif insanların sürekli hissettikleri olay.Hayır bize de oluyor ama senin gibi mızıldanmıyoruz.
görsel
Hop gene.

Allways..
Dünyada tek sevilmeyen kişi ben miyim hissi.
sözlüğün ve sol frame'in sürekli benim hayatıma oynuyor olması.

ne yaşıyorsam o sıralar, sözlükte o akım başlıyor.

sevgilimden ayrılırım sol framede;

(bkz: sevgiliden ayrılmak)
(bkz: sevgiliden ayrıldıktan hemen sonra)
(bkz: sevgiliden ayrıldığın gün)
(bkz: sevgiliden ayrıldıktan 2 gün sonra çöken hüzün)

platonik aşık olurum sol frame;

(bkz: platonik aşk)
(bkz: birini çok sevmek)
(bkz: platoniğin aşırı umut veren sıradan davranışları)
(bkz: boku yemek)

sigarayı bırakmaya karar veririm sol frame;

(bkz: sigarayı bırakmak)
(bkz: sigara içenlerin amele olması)
(bkz: sigara içenlerin akciğerleri)

bu şekilde defalarca oldu, 4 yıldır yazmamın tek sebebi bu sanırım resmen sol frame benimle konuşuyor.

sadece bana mı oluyor yahu merak içindeyim
Misal, birinin benim hakkimda neler dusundugunu bilemedigim zamanlar, siradaki sarki onun bana hislerini anlatsin diye icimden geciriyorum, sonra iyi sarki ciksin diye icten ice dua ediyorum. Kotu cikinca arkasindan sovuyorum.

Ya da birinden cok hoslandigim zaman, benden hoslaniyor mu, ikimiz hakkinda gelecek var mi sorularinin cevabini araba plakalarinda ariyorum..
Olacaksa falanca harfleri beraber goreyim tarzinda.

Biliyorum ben gibi cok yoktur ama tek mal da ben olmayim lutfen..
Birden mutlu oluyorum sonra arkasından büyük bir hüzün çöküyor sonra ağla ağlayabilirsen.
Benim icin suphesiz Sanki etraftaki herşey kurmaca ben olmayınca diğerleri hayatına devam etmiyo hissidir.
görsel
tuvalete giderken susadığını farkedip ilk önce mutfağa gidip su içmek, ardından tuvalete gidip içtiğin suyu da işediğini düşünmek...
şöyle oluyor bana, öyle olunca;

görsel
- metro/tramvay gelirken son anda önüne atlama isteği
- eve geç döndüğümde ışığı açarken elimin üstüne kıllı bir şey atlayacak hissi
- toplu taşıma araçlarında insanların kılık kıyafetinden, yüz ifadesinden ,halinden tavrından yola çıkıp hayat hikayesi yazmak
- yüzdükten sonra gece yatakta hala yüzüyorum hissi
- uykudan uyanıp geri yatınca devam eden korkunçlu rüyalar
vs vs..
Gece uykudan kalkıp mutfağa gittiğimde karşımda birini görecekmisin hissi.
Yüzümü yıkayıp aynaya baktığımda başka bir surat veya arkamda birini gorecekmisim duygusu.
Bir kulagim duymuyor. Bazen bi seyler duymadigimda,biri seslendiginde duymadigimda,karsimda konusulanlari anlamadigimda ya da kacirdigimda,birisi bi sey soylediginde defalarca tekrarlattigimda,annem diger odadan seslendiginde duymadigimda,sevgilim unutup duymayan kulagima seni seviyorum dediginde,aklimda tek soru isareti oluyor. Bunlar sadece bana mi oluyor? Neden ben?
kayın valideyi potansiyel sevmemek. nedeni yok, sevmiyorum. ne gelmesini istiyorum ne de ona gitmek.

sadece bana mı oluyor bu yoksa her evlenen buna benzer bir his yaşıyor mu diye merak ediyorum.
banyo yaptığımda, böyle tertemiz olup, çiçek gibi koktuğumda kendi saçlarımı kokluyorum ve üzülüyorum bazen. biri olsa da bu temizliğimi paylaşsam diyorum. başımı omzuma koysam saçımı koklasa, ne güzel koktuğunu o da söylese. sanki boşa gidiyormuş gibi geliyor*
Yumurtanın tuzunu ayarlamak için içine tuz attıktan sonra çiğ halde tadına bakıyorum. Ne pislik adamım ben.
biri tam çevrimiçiyken "hadi yazayım, bakayım ne yapıyormuş?" diye düşündüğüm an çevrimdışı olunca kendimi kötü hissediyorum.

telefonum çalınca heyecanlanıyorum. kimse aramıyosa demek ki. hain operatör duygularımla oynuyor.
Bir kelimeyi ard arda tekrar edince saçma ve anlamsız gelmesi hissi.