bugün

Udayl usain.
son anlarıdır. sonradan ortaya çıkan idam görüntüleri yani. diktatördü değildi zalimdi değildi katildi değildi.. hiçbirisi değil ilk aklıma gelen. propaganda amacı ile yayınladılar o görüntüleri ama ters tepti. birkaç dakika sonra asılacak olmasına rağmen soğuk kanlılığını koruması ile akıllarda kaldı o günden sonra.

emperyalist güçlere ırak petrolünü yedirmediği için başta amerika ve işbirlikçisi ingiltere katliam yaparak ırağı işgal etmeden önce kendisine koşulsuz biat eden kendi halkı tarafından tefe konuldu, yargılandı ve asıldı. akla birilerini getiriyor ama neyse yazmayalım genede sabah sabah fedöcü sınıfına girmeyelim durduk yerde *
Taha Yasin Ramazan,saddam bantı.
ibrahim tatlıses.
ne oldum yerine ne olacağım deme gereği.
enfal
kanıyla kur'an yazdırması
halepçe
elde tüfek halkı selamlamak
çukur
kimyasal ali vb...
Masum insanları öldüren kibirli bir cani.

bunu kendi ihtiraslarından dolayı yapıyor olmasına rağmen muhtemelen ırak için yapıyorum falan diyordu.
(bkz: saddam bandı)
Klasik ortadogudaki abd kuklasi.
idam videosu.
fon perdenin onunde konusan bir adam ve kimyasal silah.
Turgut Özal'dan bile ayar yemesi.
Halepçe katliamını o mu yaptı bilmiyorum ama Bu adamı nato ve Avrupa Birliği el ele verip öldürdü.
orta doğunun şuan ki hali geliyor. Zira saddam ve kaddafi gibi liderlerin çekilmesinden sonra orta doğu başsız savunmasız kaldı sonuçları da ortadadır. Orta doğu batının ve rusyanın oyuncağı haline geldi.

görsel
son kürt bükücü. çok yaşa saddam çok yaşa kimyasal ali.