bugün

son kürt bükücü. çok yaşa saddam çok yaşa kimyasal ali.
orta doğunun şuan ki hali geliyor. Zira saddam ve kaddafi gibi liderlerin çekilmesinden sonra orta doğu başsız savunmasız kaldı sonuçları da ortadadır. Orta doğu batının ve rusyanın oyuncağı haline geldi.

görsel
Halepçe katliamını o mu yaptı bilmiyorum ama Bu adamı nato ve Avrupa Birliği el ele verip öldürdü.
Turgut Özal'dan bile ayar yemesi.
fon perdenin onunde konusan bir adam ve kimyasal silah.
idam videosu.
Klasik ortadogudaki abd kuklasi.
(bkz: saddam bandı)
Masum insanları öldüren kibirli bir cani.

bunu kendi ihtiraslarından dolayı yapıyor olmasına rağmen muhtemelen ırak için yapıyorum falan diyordu.
enfal
kanıyla kur'an yazdırması
halepçe
elde tüfek halkı selamlamak
çukur
kimyasal ali vb...
ne oldum yerine ne olacağım deme gereği.
ibrahim tatlıses.
Taha Yasin Ramazan,saddam bantı.
son anlarıdır. sonradan ortaya çıkan idam görüntüleri yani. diktatördü değildi zalimdi değildi katildi değildi.. hiçbirisi değil ilk aklıma gelen. propaganda amacı ile yayınladılar o görüntüleri ama ters tepti. birkaç dakika sonra asılacak olmasına rağmen soğuk kanlılığını koruması ile akıllarda kaldı o günden sonra.

emperyalist güçlere ırak petrolünü yedirmediği için başta amerika ve işbirlikçisi ingiltere katliam yaparak ırağı işgal etmeden önce kendisine koşulsuz biat eden kendi halkı tarafından tefe konuldu, yargılandı ve asıldı. akla birilerini getiriyor ama neyse yazmayalım genede sabah sabah fedöcü sınıfına girmeyelim durduk yerde *
Udayl usain.
recep tayyip erdoğan.
Karizmaya bak be.

görsel
israil'e 39 scud füzesi atması, 1999 depreminden sonra türkiye'ye yardım olarak saddam konutlarını yapması, askeri üniforması ve siyah beresi.
(bkz: iran ırak savaşı)
ödlek ırak ordusu.
ana haber bültenlerinde gösterilen, elinde kalaşnikoflarla birruh biddem nefdik ya saddam sloganları atan dayılar.

bazı haberler ciddi anlamda kazınıyor insanın beynine.

mesela bir de şunu hayatım boyunca unutamayacağım sanırım;

https://www.youtube.com/watch?v=DLjX29dU3DE
Halepçe katliamı.
Yiğit bir Sünni.
Devrik lider.
kürdün korkulu rüyası.
güncel Önemli Başlıklar