bugün

hizmeti hezimet olan, yaratıcılıktan uzak, yıpratıcı belediyecilik anlayışı olan belediyelerdir. kazanmalarının tek sebebi (büyükerşen hariç) chpli olmalarıdır. bunun dışında tutulur yeri yoktur. aydın belediyesi bunlardan biridir. yetersiz hizmetteki tek bahaneleri ödeneksizliktir. bir pozitif örneğine danışıp daha iyisi için çabalamak varken bu bahanenin ardına saklanmaları maharetsizliklerinin göstergesidir. (partisizim)
Çok ilginç bir tespit. Verilen örneğe şahsen bi şey diyemem çünkü şu an Aydın'da yaşamıyorum.

Ama Aydın Belediye Başkanı, 2013'te En iyi il Belediye başkanı seçilmiş.
yerinde bir tespit.
(bkz: yanlış saat bile günde iki kez doğruyu gösterir)

hem bu tespiti yapmak için illa aydın'da yaşamak gerekmiyor.
artık chp ye ait olmayan belediyelerdir.
misal mersin
misal antalya
Doğru. Aydın'da yaşamıyorsanız Aydın belediyesiyle ilgili böyle bir tespit yapabilmek için Bayburtlu olup izmir'e mitinge giderken istanbul'daki köprüyü alkışlayan Konyalı gibi aptal bir kafaya sahip olmak gerekiyor. Hemen Kendini göstermiş zaten o kafa.
senelerdir izmire hizmet etmeyen izmir belediyesi de buna güzel bir örnektir.
yılmaz büyükerşen abinizden bir ders alın gözünüzü seveyim ya.
hangi belediyelermiş merak ettirenlerdir. lan istanbul'un en gelişmiş belediyelerinin hepsi chp belediyesi ve hepsi türkiye standartlarının yüzlerce kat üstünde. ayrıca istanbul'da numunelik bi tane geçlişmiş akp belediyesi yok, hepsi varoş.
Okuduğunu anlamaktan aciz, sadece kuru tencere hesabı ses çıkaran şaşkınları gösteren başlık.

Tespit için kullanılan tanım: "Çok ilginç tespit". Tanımım bu. Burada Aydın Belediyesi'yle ilgili bir ifade var mı?

--spoiler--
Verilen örneğe şahsen bi şey diyemem çünkü şu an aydın'da yaşamıyorum
--spoiler--

Başlıktaki tespit ilginç, fakat "Verilen örnekle ilgili bir şey diyemem". Örnek efendim örnek, tanım değil. Örnek olarak Aydın Belediyesi kullanılmış, göremiyorsan Dünya Göz Hastanesi etiler'de.

(bkz: bilal e anlatır gibi anlatmak)
hepsi ile bazıları arasındaki farkı fark edemeyenlerin olduğunu anlamaya vesiledir.