bugün

bir uuser olarak beni nice zamandır düşüncelere sevkeden versustur. sözlüklerin bu müthiş iki karakterini karşı karşıya koyduğumda, sadece birini seçip, bundan sonra diğeri hakkında hiç entry giremeyeceğimi bilsem hangisini seçebilirdim diye düşünmekteyim. fetullah gülenin sümüğü ve sabri sarıoğlu'nun şutları arasında bir seçim yapmaya çalışmak gerçekten çok zordur.

ancak yurtdışı olayını işin içine katacak olursak fetoş bir adım öne geçmektedir. kendisi amerikan forması giyip, oyunlarını yabancı bir ülkede oynarken, sabri sarıoğlu hala galatasaraydadır. fetoşu destekleyen bir grup vardır ama sabriye galatasaray taraftarı bile çoğunlukla söver. kısacası zor bir karşılaşmadır.
ikiside gol atamaz. sabri biraz daha sempatiktir.
sabri ne yaparsa yapsın tepki görür, aşağılanır. diğeri ne yaparsa yapsın kendisine tapılır.
biri amerikadadır. diğerininse amerikaya göç etmesi istenir.
ikisi de rakip kaleye uzaktan çalışır.
ikisi de ağlarlar. biri sadece kadıköy'de, biri ise her zaman. *
(bkz: fethullah)
kavgada sabri sarıoglu fetullah ı döver ama sonra fetullah ın cemaati tarafından dayak yer.
(bkz: sapla samanı karıştırmak)
bu 2'linin karşılaştırılması yanlış olur.2side aynı cephede.sabri,fethullah gülenin öğrencisidir.
sabri'nin uzaktan sert ve etkili şutları vardır, kaleyi tutturamaz o ayrı.

fethullah gülen altı pas içinde daha etkilidir.
Hakan şükür'ün yardımlarıyla biraraya gelebilmiş bireylerdir.
ikiside galatasaraylidir.
(bkz: f gülen üzerinden prim yapmaya çalışan asalaklar)
(bkz: f g uzerinden bangi jumping yapmak)
biri galatasaray'a, öteki türkiye'ye zarar vermektedir. ancak fethullah gülen iki yüzlü bir şerefsiz iken, sabri'ninki sadece yeteneksizlikten kaynaklanmaktadır.