bugün

yatıp uyumalıdır.
intikam alması gereken erkektir. allahıma pıçaklarım var ya!
(#11074560) bu durum karşısında normaldir.

(bkz: doktor bu ne)
yatıp uyuyamaz, içip uyumalıdır.
sabahın 5 inde aldatıldığını öğrenmesi ile diğer saatler içerisinde öğrenmesinin fark etmeyeceği ve duygu değiştirmeyeceği erkektir. üzülmesin. kendisini hak etmeyen insanlar için kendinden ve zamanından harcamasın.
(bkz: döner bıçaklarıyla dalalım abi)
yanında olduğumuz anlatmak isterse her şekilde dinleyeceğimiz yazar kardeşimizdir. nefes alamayan, bir süre beyin fonksiyonları durmuş olan, uzunca bir süre uyuyamayacak olandır.
gerekli talimatlarıma uyması gereken erkektir. öncelikle kızın evine barışmaya gidiliyormuş gibi gidilir. kızın evine girilir. affettim ayaklarına yatılarak kız kişisiyle cinsi münasebette bulunulur. sonra da kızın ağzı burnu kırılmak suretiyle evden ayrılınır.

edit : şahsen ben böyle yapardım.
içip uyunmaz,arkadaşlarına gidip orda içip uyumalıdır.
bir insanın yaşayacağı en zor dönemler top 10 listesine beşinci basamaktan giriş yapan vaziyettir.

(bkz: kadın milleti değil mi işte)
itirafla öğreniyorsa durum gariptir.

birinden öğreniyorsa muhtemelen önce sanki ilişki sorumluluğunu taşıması gereken oymuş gibi diğer erkeğe saldıracak erkektir.

kıza karşıysa, ya bundan sonra sakla çünkü senden ayrılacak gücüm yok diyecektir ya da önce asıp kesip terkedip takriben 20 dk sonra sanki sorun kendisindeymiş gibi gözyaşlarıyla geri dönecek erkektir...
üzgündür haliyle, lakin bir kızla evlenme amacı olmadan sevgili olunduysa normaldir de.
zannimca iyi blues okur.
(bkz: hayat kolay anlaması zor)
3 dakikalık düşünce buhranından sonra "bi çay koyiym bari" demesi gereken erkektir.

eşitiz diyoruz ama aldatınca aldattı oluyor. işe hiperrrealist gözle bakın ve onların birer yürüyen vajina olduğunu kabul edin. lütfen abazanlığa yormayın. elinizi önce sönük pipinize sonra vicdanınıza koyun ve kabullenin. mutluluğu müzikte, kitaplarda, sinemada arayın. kadınları atın 2. plana.

ha ben yapıyor muyum hayır. aşık oldum mu evler şenleniyor.. elimde değil.
sabahın 5 inde muhtemelen o da aldatıyordur.
nasıl öğrendiği mühim.
ulan bari 7 gibi haber alsaydık şimdi otobüslerde başlamadı diyen, açmı tokmu gitsem diyen, arkadaş evde taaaaa anasının nikahında, sabah derse girim sonra giderim diyen ruh hali bozulmuş mazlum erkektir.(söylenenler şok etkisi altındaykenki halidir)
aldatıldığını güzel bir vakitte öğrenen erkektir. aynı gün intikam alabilmek için önünde koskoca 19 saat bulunan erkektir.
uykulu olduğundan henüz olayın ciddiyetini idrak edemeyeceğinden tehlike arz etmeyen erkektir. lakin ayıkmadan olay mahalini terketmeniz de fayda var zira böğürtüler sizi ürkütebilir. *
sabahın beşinde kabus bu ya.
olsada siksek dediğim kaşar kız modeline sevgilim diyebilen erkektir efenim. grup sekse yatkın bir sevgilisi olduğu için şükür etmelidir.
büyüklüğün onda kalması gereken erkektir. "ilahi adalet" vs. kendi kendini teselli edici cümleler kurup sonucu zamana bırakmalıdır.
uykunun en kör vaktinde duyulmaması gereken şeydir.zira normal bir zamanda belki(!) olgunlukla karşılanabilecek durum , o vakiite duyulduğunda uyku isteğiyle birlikte insanı katil edebilir.
saatin ne önemi var mühim olan .... dır.