bugün

provakasyon amaçlı hareket. ancak başarılı olamamıştır. beklentisi şuydu bu kadının... ben komsere tokat atacağım o da bana karşılık verecek ve bunu kullanarak halkı galeyana getireceğim.
yakında orda olan yüzbaşı binbaşının da başına gelebilecek eylemdir.demokrasinin tanıdığı dokunulmazlık zırhı bu tip eylemlere sebep verebilir.

komserin tokatlanması acıttı içimizi ama yapabilecek birşey yoktur.demokrasiler kanun ve kurallar çerçevesinde geçerlidir , dokunulmazlığı vardır ve ana avrat küfür etsede dokunamazsınız.
pkk lıları milletvekili yaparsan olacağı budur ki bu daha iyi günler yakında genelkurmay başkanını ya da cumhurbaşkanını tokatlarlarsa hiç şaşırmayın...
bunu yapan bir sanatçı ya da bir gazeteci olsaydı da aynı tepkiyi görür müydü diye düşünmeden edemediğim olay.

ama fark şu ki onlar yapsaydı,"polis orantısız güç kullanıyor, sanatçı/gazeteci haklı; onlar kim oluyor da biber gazı sıkıyor, copluyor" olurdu.

bir isme bu kadar takılmamalı, polis gücünün son noktasına kadar şiddet uyguluyor ve bir polis devleti olma yolunda ilerliyoruz. bazı durumlarda heyecanlanmak yerine biraz daha objektif düşünmek lazımdır.
güçlü güçsüzü siker işte böyle. üç gün sonra o komiser öğrenci tokatlar. beş gün sonra makamında koltuğuna gerilmişken karşısındaki aciz mazluma "yıkıl ulan karşımdan" der. delikanlı adam olsa zaten tepkisiz kalmazdı. acizinden en delikanlısına herkese eşit yaklaşmak her babayiğidin harcı değil.
gözünü sevdiğimin 90'ları. adamın götünden kan alıyorlardı, nereden nereye.
bu tokat rte ye atılmıştır ve ne kadar aciz olunduğu ispatlanmıştır.
pkk nin eziyet gören üvey evlat modunda gösterilmesi için yapılmış kaşıntı hareketidir.
bsgçk diyorum hepsine de. o kadar çayı kim içecek deme, kendilerine anca yeter zaten.
polisin tepkisizligi kötü olmuş.orada gerekli tepkiyi göstermeliydi.
(bkz: teşekkürler akp)
türk polisinin asla unutmaması gereken tokattır. zira tokat atmak karşındakini aşağılamaktır aynı zamanda. türk askerinin başına çuval geçiren şerefsizlere bu millet ne kadar tepki verdiyse, bu tokata da aynı tepkiyi vermelidir.
bdp duruşudur. seçimler yaklaşırken biri şırnakta polisi tokatlar diğeri diyarbakır'da elinde taş yol keser işini kaybetmek korkusuyla gerekli tepkiyi verememiş türk komiseri ise götüm götüm geriye kaçar. bu olayın yerdeki türk bayrağını görüpte almamaktan çokta farkı yoktur bana göre. maalesef o komiser bayrağı yerde bırakmıştır. yarın öbür gün bakın ben komiser tokatlıyorum artık bu kadar güçlüyüz ve bize bir şey yapamıyorlar diyerek bunun propagandasını yapacaklardır.
komiser karşılık vermediği için vatan haini ilan edilecek nerdeyse. hayır karşılık vewrse halkların kardeşliğine polis tokadı, faşist polis polis şöyle polis böyle diye yine suçlu olacaktı adamcağız. ne istediğinize bi karar verin önce amına koyim.
Hadlerinin bir türlü bildirilememesinin geldiği noktadır. Bekleyin, bunun daha acısı, daha beteride vardır. Askere kurşun sıkana destek olanlar değilmi o tokatı atanlar? Akıılı adamın biz kardeşiz demesi, gerizekalının o tokatı atmaya cesaret etmesi, daha gerizekalıların bu duruma bir türlü engel olamaması... yani sorun türk kürt meselesinde başka birşey... bence.
vurun öğrenciye, vurun hamile işini geri isteyen hamileye, vurun 1 mayıstaki türke, durunnn bbpli sabayat te.
olmak yada olamamak, tüm hesap bu.
elleri dert görmesin dediğim tokattır. onlar milletin vekiline tazyikli suyu sıkarlarsa milletin vekili ona tokat da atar. gerçi tam atamamış belki ama olsun. niyeti güzel ya o yeter.
amerikan sevicilerinden sonra pkk sevicilerini de göstermiştir.

helal olsun milletin vekiline el kalkmaz diyenler mecliste pkk istemiyoruz diyenlerle aynı kişilerdir orası da ayrı bir ironidir.
hadsizliktir. her ne kadar türk polisi iki haftadır kendi halkına ihanet etse de, teröristler onlara el kaldırdıklarında karşılarında yine türk milleti'ni bulurlar.
afiyet olsun, taksim de duyarlıcılık oynayan gençler izlesin belki biraz ısırıklarının sızısı diner.
komiserin kafa atarak cevap vermesi gereken durumdur. hangi partinin vekili olursa olsun.
haksızlık yapıldığı zaman herkesin göstermesi gereken cesarettir.
sadece akpkklıları sevindirecek cinsten bir olay. ben hatırlatmaktan bıktım, onlar aynı mavalı okumaktan bıkmadılar.
Sevgili göt kılı ve göt kılının başbakanı; Onları baştacı eden sen değil miydin aloo? Aynı masaya oturup vatan satan? Şehide kelle diyen? Şehit babasını dava edip 11 yıl hapis cezası almasına neden olan? Gaziyi ayağında terlik, otobüsle evine gönderirken teröriste helikopter tahsis ettiren? Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamaya izin vermezken, terör başının propagandasının yapıldığı alanlara dokunmayan? Hani kafası güzel olan bizdik?
türk milletinin vicdanında yaradır.

ah keşke o lanet zırh olmasaydı da komiserimiz cevabını verseydi güzelce.
ulan ortada tokat mokat yok amk. neyin derdindesiniz? kadın kıyamamış bile vurmaya. bir kendinizi onun yerine koyun. ne yapardınız o durumda karşınızdaki komisere. yüzüne mi gülerdiniz.
ayrıca o polis sivil insanları yerlerde sürükleme hakkına sahipse milletvekili de hafiften uyarıcı bir dokunuş yapma hakkına sahiptir. o kadar.