bugün

büyük ihtimal ile başına birşey gelmiş kız.
Sabahtan Akşama Kadar Geçen Süre içerisinde Partnerinden Kendine Lâyık Gördüğü ilgiyi Tadamamış, intihara Meyilli Kişilik
evden atılmış kirayı ödeyemediği için evden çıkarılmış kızdır. yanında bavullarını, sırtında sırt çantasını omuzlarında çaresizliğini taşıdığı için ağlamaktadır.
peki ama şimdi ben ne yapıcam kızıdır.

(bkz: kendimden biliyorum)
eğer o an oradan geçen birileri olursa, "şu kıza bak delimidir nedir" diyecekleri kesin.
kaldırımda oturmuş sıradaki avını beklemektedir. Belirli aralıkla 70/80 metre ilerdeki ortağına göz ucuyla bakmakta, ortağı ise belirledikleri şifreyle, çakmağını yakarak her şeyin yolunda olduğuna dair işareti vermektedir.

kız bir an ailesini canlandırır gözünde, kendisini bu kaldırıma getiren olaylar zinciri, üniversitedeki ilk yılı. hemen sonra düşüncelerini dağıtmak için kafasını iki yana sallar. Ortağının kendisine doğru gelmekte olduğunu fark eder. Bunun anlamı potansiyel bir kurban gelmektedir.

ortağı ara sokağa dalarken oturduğu sokağın başında genç bir adam belirir. "Kolay bir ava benziyor" der kız kendi kendine. Sesli sesli ağlamaya başlar, genç adam yaklaşırken. Rolünü oynar, kısa bir sohbetten sonra adamı evine davet eder. adam ona inanmıştır. yola çıkarlar, Birlikte hemen oradaki ara sokağa dalarlar.

genç adam bir kaç gün sonra kilyos ta ölü bulunur, iç organlarından bazıları yerinde yoktur. "Polis soruşturmayı çok yönlü sürdürmekte" derken spiker kapatır televizyonu, elindeki kadehlerle gider ve sevgilisinln kucağına oturur...

(bkz: gerçek hayat)
insanı ikilemde bırakan kızdır.

sabaha karşı işten ya da eğlenceden çıkmış kafa 1 trilyon halde takside, hususi arabada gidersiniz ki tek isteğiniz bir an önce eve varıp bir külçe misali yatağa uzanmak ve uyumaktır.

usul usul giderken bir kenarda bu kız görülür. ''banane aq'' tarzı bir umursamazlıkla giderken birden stress basar bünyeyi. geri gidilir. kızın karşısında durulur bir süre.

ya masum, çaresiz ve tüm savunmasızlığıyla kimileri için ''yürüjen vajina'' olarak görülebilecek bir genç kız var karşıda ya da profesyonel bir dolandırıcı.

yardım etmek ve etmemek arasında gidilir, gidilir.

sonunda bünyedeki yorgunlukla gitmek seçilir.

sonrasında ne olacağıysa bütün gece yatakta düşündürür. o gece ya kurtuluş ya da kötülük günüdür.
Belki de hayatındaki herşey yolundadır ; en azından öyle görünmektedir. Ama o gece 4'te Taksim'de bar bar gezmek istemiyordur artık , eve gidip pijamalarını giyip HiMYM izlemek istiyordur , artık bu bütün "birşeyleri yaşama telaşı" bitsin istiyordur , onu sinir krizine sokan tüm arkadaşlarını da bırakmak istiyordur ama yarın sabah yine onların evinde uyanır , sorunludur . Belki de asla mutlu olamayacaktır . Bir tür Cristina vakası...
gözünüzü açtığınızda hala rüyada mıyım? hali yaratan,
sorduğunuzda sevgilisiyle ayrılmış barışmak isteyen leş gibi alkol kokan kız.
ayrılan sevgili de aynı apartmandaysa tam cümbüş havasındaki durum...
içinden ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim diyen kız.
müjde ar'ın arabesk'teki halidir aslında..
yanına gidilmeli, neler olduğu sorulmalı, zor bir durumdaysa yardım edilmesi gereken kızdır. unutulmamalıdır ki her insan aynı duruma düşebilir.hatta sokak ortasında konuşulmamalı,gidip bir cafe'ye oturulmalı iki fincan kahve, çay eşliğinde derdi anlattırılmalıdır. her hareket kendinizi onun yerine koyarak yapılmalıdır.

edit:baktınız eve falan atacak,hemen kaçın ordan.

(bkz: organ mafyası)
muhtemelen gece basına gelen kötü bir olay sonrası ağlayan kızdır. (ölüm var ölüm)
küçük yüzünü avucunuzun içine alıp ılık göz yaişarını avuçlarınızda hissedin. sıcaklığınızla yanındayım mesajı verin. ağlatmayın, kıymayın sevin onu.