bugün

ağır bir travma yaratmış bir aşktan çıkmış ya da hoşlandığının bir başkasıyla birlikte olduğunu öğrenen şahsın, kalbindeki acı yükünü boşaltma ihtiyacından kaynaklanan eylem.
yalnız kalan bireyin, içindeki düğümü söküp atmak ve kafasını toplamak için yaptığı eylem.
lanet olası bir durumdur. kankası olanlar durumu yırtabilir. *
sinirlerin boşaldığı andır.
bu gece yapılacak olan eylemdir.
(bkz: sabaha kadar)
gözyaşLarı'nın kurumasına neden oLacak oLaydır.. kürseL ısınma nedeni iLe kuruyan göLLerin, çayLarın, kesiLen suLarın yanında bu gözyaşı kuruması'nın pek de iyi karşıLanamayacağı kesindir..

(bkz: meLih gökçek akıLLı oLsun akıLLı)
bir rahatlama biçimi.
insanlıktan çıkma durumu. nedeni ya ölümdür ya aşk. başka bir şey için ağlanacağını düşünmüyorum.
haksızlığa uğramış, kadir kıymet bilmeyen insanlar arasında kalmış, bunca insan arasında bir bende mi insaniyet var diyen insanın ağlamasıdır.
sabahına rocky'nin "adriaaan" diye bağırdığı sahnedeki gözlere sahip olunması muhtemeldir. *
ağlamaya eşlik eden sabah ezanıyla yüreği daha da yakan durum.
gereksizdir. eğer 10dk içinde sizi ağlatan şey ortadan kalmamışsa zaten onun için ağlama deymediğini anlamanız ve bu akşam televizyonda ne vardı moduna girmeniz gerekir.
ağlarken sızdığınızda uyandığınızda iğrenc bir suratla karsılastığınız ama rahatladığınız durum.

pek olmaz ama olduğunda fena olur. gözünüzden yaş burnunuzdan sümük akar iğrenc gözükürsünüz.

ağlamayın lan değmez.
(bkz: aşk acısı)
sabaha kadar ağladındıktan sonra en iyi şey yürüyüş yapmak, yürürkende insan ağlıyor sonra temiz hava alıp. eve gelip güzel bir uyku çekmek... * *
seni andığım her an yanan bir kalbim,
yaşla dolan gözlerim oluyor.
seni andığım her an aynı,
her defasında anlamadığım şekilde daha da özelleşen film başlıyor.
seni andığım her an akmaya başlıyor yaşlar
yine tüketmeye devam ediyor.

sen, ben ve gözyaşlarım,
seni andığım tüm zamanlar üçü birarada oluyor.
seni anıyorum,
senin için ağlıyorum,
seni unutamayacağımı biliyorum.

seni anıp ağlıyorum,
gözyaşlarıyla doluyorum,
sabahlıyorum, ağlıyorum,
Ve yine
sabah oluyor,
aynada kendimi hadi ağla der gibi bakan şişmiş gözlerimi görüyorum.
ben yine ağlamak istiyorum
kalkıp bu şiir benzeri şeyleri yazıyorum....

yazdıranlara özel akşamlardır. işe yaramaz sadece ağlayan yıpranır..
muhtemelen aileden birinin artık hayatta olmayısıdır, cunku terkeden sevgili icin tum gece heba edilmez, uyku kıymetlidir.
sabaha kadar süren ağlamadır.
gece, yalnızken dökülen göz yaşları gerçektir, kimse timsah gözyaşları diyemez onlara, kimse yalnızken yalandan ağlayamaz. için yanmadan, kavrulmadan gelmez bi damla bile göz yaşı.

kimi zaman koca bir aşk enkazı olmanızdır buna neden kimi zamansa, beklenmedik bir sevdiğinizi kaybetmektir. her ne ise acıtır sizi.

bazen öyle acı çekersiniz ki, çektiğiniz acının nedeni siz olmak istersiniz bu acıyı çekmek yerine. ölümse acınızın nedeni, ölen siz olmak, terk edilmekse nedeni, terk eden olmak istersiniz.

velhasıl sabaha kadar ağlamışsanız eğer, gerçek acıyla tanışmışsınız demektir.
iradenle hakim olamadığın, söylenecek bütün sözlerin bittiği ve sadece göz yaşlarının konuştuğu zamandır. içinden bağırarak ağlamak gelir, belki bunu yapabilsen sabaha kadar sürmez. kimse duymasın diye köşe bucak saklana saklana ağlarsın. yüzünü yastığa gömersin, boşaltamazsın zehrini, uyku gelmez sabaha kadar sürer.
tehlikeli bir davranıştır.insanın içine attığı her dert,acı,gözyaşı vs. akciğer kanserini tetikler çünkü. sizi kızdırana yada üzene gidip çatmanız gerekir. ağlamayın öyle.
bir nevi rahatlama yöntemidir söyleyemediklerini akıtmaktır gözyaşıyla lakin gözler davul gibi şiştiği için işe ya da okula giderken rezil olma biçimidir ayrıca.
zehirli duyguları boşaltıp rahatlamaktır. sabaha kadar sürmesi ise kişiye ve duruma bağlıdır.
zehirli duyguları boşaltıp rahatlamaktır. sabaha kadar sürmesi ise kişiye ve duruma bağlıdır.
dün gece yapılan eylemdir. ayrılığın acısını dindirmiyormuş...