bugün

nitelikli yazılar yazan iyi bir yazar.
Kötü düşünceleri kale alıp kendini üzmemesi dileğiyle.
özlem dolu bir nick.

yılların birikmiş sabah uykusuzluğuna nispet ediyor.
Nesildaşım yazar,

yazdıkları okunası mislenesi yazar*
evet arkadaşlar ben bu yazara yürüyorum, buralar hep rez*
görsel
entrylerini okuduğumda genellikle hak verip artıladığım, kendi halinde yazan çizen biri. troll demişler okuyunca güldüm. *
Artık takip ediyorum seni değişik yazıların var. Benim gibi troll biri olmasanda bilgi verici entrylerin sözlüğe can kattı. Teşekkürler.
Su an yapacagim uykudur...
Bugünlerde ne hikmetse çok tatlı gelen uyku. Mevsimsel olsa gerek heralde.
dünyanın en tatlı uykusu. kişinin en savunmasız en tatlı olduğu an. gece 03.00 ve 08.00 arasında olan uykuya verilen ad. "şimdi bir saat daha fazla uyucaksın ama sonra canını alacam" deseler de "tamam abi" diyeceğim.
(bkz: mesai saatleri 10 00 da başlasın)
(bkz: hayat bayram olsun)
(bkz: cem uzan neredesin)
Yazdıklarından titiz biri olduğunu düşünüyorum Başak olması şaşırtmadı.
uyandıktan 2,5 saat sonra bile varlığını hissettiren şerefsiz. resmen şerefsiz.
öyle bir uykudur ki tam uyandığınızda her zaman en tatlı yerindedir.
şu ana kadar uygunsuz-aykırı bir entrysini görmediğim yazar. yalnız sanırsam biraz panik sorunu var ve bazı şeyleri fazla abartıyor gibi.
bunun dışında nicki anlamlı ve güzel, okunmaya değer entryleri var, gerekse fikirleri gerekse yazı dili güzel, arada sırada beni de oylar, iyidir yani pek çoklarından.
ve o da çok tanınmayanlardan.. sanırsam kendi halinde yazdığı, nickaltı polemiklerine girmediği ve sabah akşam popü başlıklarda olmadığı içindir.
defalarca alarm erteleten, iki dakikasının bile bütün geceye değdiği uykudur.
olsa da uyusak.
Uyan 10 dk bakın sonra yine uyu ile devam eden kısa aralanmalara Sabah uykusu denir.