bugün

insanı hayrete düşürürler. sabah kahvaltısında çorba nedir arkadaş? evet.
Anadolu insanıdır, pratik ve doyurucu olduğu için tercih edilebilir.
Köyde yaşayabilirler, doğal bir hadisedir.
1.60lık kızlar bitti şimdi de köylüler başladı anlaşılan..

Anası rezidansta doğuran yazarlara dert olan durumdur...
köylülerin bokunu ye p*ç.
Sabahları çorba içiyorum. Köylü müyüm? hayır.
Bu köylüleri küçümsediğim anlamına gelmesin lütfen.
bunu yazan akp yi her alanda savunan bir kardeşimiz.

zamanında gerçek bir adam şunu söylemiş;

görsel
normalde özgürlük, isteyen istediğini yapar gibi laflarla modernlik çağdaşlık liberallik oynayan troller köylü vatandaşın sabah sabah çorba içmesini hazmedemiyor. aslında sabahları özellikle köy tarhanası ve kimileri için de işkembe içmek çok güzeldir. yarın sabah 6,30'da sizin için ezo gelin veya mercimek içeceğim.
Sahte köylülerdir. Köylü dediğin tere yağıyla, çökeleğiyle, pekmeziyle on numara kahvaltı yapar.
Kahvaltıda Çorbayı köylü değil zavallı şehirliler içer.
Kahve içiyorum ama türk kahvesi pek tüketmiyorum. Dolayısıyla kahve içmeden önce bir şeyler yemem gerekmiyor.

Günün ilk öğünü olarak bakarsak yalnız yaşıyorum yani kahvaltı hazırlayan yok. Kahvaltı hazırlayan olsa da ekmek tüketmedigim için kahvaltı sönük geçiyor.

Çorba bu anlamda epey iyi bir çözüm. Hazır çorbalar sağlıklı değil. Bu nedenle ev tarhanası alıyorum köylü kadınlar satıyor pazarda.
hele hele kıymalı tarhana çorbasıysa insanın köylü olası gelir.
ha senin white chocolate mochan ha bir tas çorba, ne farkeder.
Birilerine batan insanlardır. Ulan sizene kim ne yerse yer!
mercimek çorbası çok iyi oluyor tavsiye ederim.
Her gün organik köy kahvaltısı olmaz tabi arada değişiklik lazım.
böyle isimlendirildiklerini duysalar. anan da mı sosyeteydi. diye tepki verecek insanlardır.
Annelerimiz ve babalarımız eskiden sabahleyin bulgur pilavı yerlermiş. Çay bizim zamanımızda kullanılmaya başlanmış. Tuz getirmek için ta komşu şehre gidiyorlarmış üstelik eşekle, katırla. Ya arkadaşlar Almanya iki kez kurulup yıkılırken biz savaşa bile girmediğimiz halde savaş yeniği gibi yaşamışız. Ama boş verin " dedelerimiz babasız kalmamış ya" o yeter!