bugün

ulan halk tv' ye bile saadet partisi propagandası yaptırdılar ya daha ne diyeyim.

millet bu kadar çaresiz işte.
Ve yıkıldı. Buna benzer şeyler yıllardan beri dile getiriliyor. Muharrem ince'nin meşhur grup konuşmasında da daha sert ifadeler geçiyordu. Aradan 16 yıl geçti. Bir beş yıl daha olursa buna benzer birçok örnek daha çoğalacaktır. Akp de kurulduğu zaman buna benzer örnekleri vererek gelmişti diyor ve George orwell'in hayvan çiftliği kitabı aklıma geliyor.
yok hiç bir videoda yıkılmazlar...
şimdiye kadar her şey her şey zaten açık değil mi?
sadece para bitince yıkılırlar.
ve artık para yok...
sistem sürdürülebilir sistem değil...
sistem artık demokratik bir ortamda sürdürülemez...
bakın yıllardır büyüme rakamları veriliyor...dünyanın bile üzerinde rakamlar ...
hadi doğru kabul edelim...
niye ücretlere yansımıyor.?..niye insanlar hissetmiyor?
niye istihdam yaratmıyor?..
çünkü borçla büyüme ,reel ekonomi gelişmiyor...
üretim artmıyor,verimlilik artmıyor.
AVM Yaparak kalkınan ülke var mı?
özal'ın düştüğü tuzağın tıpatıp aynısı...
bakın elin ingilizi ,amerikalısı veya her neyse 50 yıllık 100 yıllık planlar yapıyor.
adamlar 1923 te kaybettiklerini hala geri almaya çalışıyor
kıbrısı almamızı zaten hiç hazmedemediler...
dış güçler bize karşı ama bu hükümete değil 1923 e karşı kıbrısı almamıza karşı
bağımsız olmamıza bütün olmamıza karşı...
partiler gelir geçer dar kapsamda düşünmeyin...
bu hükümet hiç bir şey yapmadı demiyorum .ama yanlış projeler ,getirisi yok
geri dönüşümü yok ,maliyeti yüksek.
bizim hükümetler 10 yılda iflas ediyor.
ekonomiyi batırıp kaçıyor...
Akp: yıkıldım.
çok sert olmuş.
akp için değil, yaşamda yok olanlar için.

bu acıların tekrarlanmaması,
bu acıların azalarak tüketilmesi için t a m a m .. deme zamanı.
Her dediği doğru adamın lakin Akp’li bu videoyu izler ve şöyle der ;

Yol yaptılar.
bunca yıl akpyi ayakta tutan halkın teveccühü değil ysknın oyunları.
gene de güzel video.
çocukları üşümesin diye saç kurutma makinasını açıp çocuklarına verip yan odada intihar eden emine akçay. şunu duyduktan sonra kapattım videoyu. edecek küfür bulamıyorum din iman yaradan ne varsa saydırmamak için zor tutuyorum kendimi.

sizin ben adaletinizi de kalkınmanızı da hakkınızı da hukukunuzu da sikeyim, allah belanızı bin türlü versin. aldıgınız ahlar bin türlü sizden çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın, o yediğiniz haram lokmalar ağzınızdan burnunuzdan kan olarak gelsin.
görsel
ben ikna oldum neye basacagımı söyleyemim ama

sizin bu zavallılıgınza güleyim sadece, ulan ben de bir şey sandım bir de ne gibi bir zavallık var biliyor musunuz şimdi temeldi, eski saadet başkanıydı hep böyle mıy mıy konuşuyor gençleri harekete geçiremiyorlar ya bunlarda nerden bulmuşlarsa bula bula bunu bulmuşlar bunun da yaşı minumum 55 vardır, ki bazı lagım farelerinin trilyonları vurdu gitti dedigi rahmetli erbakanın 70lik hali bile bunlardan daha ateşli konuşabiliyordu.

yazık ya kimin yenileniyseler artık.
Tokat gibi ayar verilmiş videodur ama anlayana.