bugün

Odamda kıyafet biriktirme sandalyesi var. O sandalyeye kimse oturmaz oturulmak için değildir o sandalye. Aslında Odamdaki sandalye olmasaydı ben yinede kıyafetlerimi biriktirecek bir yer bulabilirdim. Aslında düzenliyimdir ama sandalye üzerinde kıyafet biriktirmek en büyük hobimdir. Evet.
daha çok sözlükçülerin, eski sevgililerini andığı ya da süper cool olduğu iması verdikleri, o da değilse zenginim de zenginim imalı entryler girdikleri başlık.

biri de demiyor ki aga, çoraba attırmayı severim falan.
Çok pis sövesim var.
neredeyse bir aydır karmam 251 (çağından bir adım önde)abicim anlaşmalı mısınız nesiniz.
* özledim. özlüyorum
özlem doluyum. hayatta oldukları halde özlediğim ailem.. sadece 15 dakika uzaklık ama yıl gibi asır gibi. özlemenin mesafesi olmaz ki. sonuçta uzak. yanında yoklar en ihtiyacın olduğunda. sevdiğini ailene tercih edip gidiyorsun. ama annen ya annen baban kardeşlerin her anını bildiğin yemek yiyişlerini gülüşlerini muhabbetlerini şakalarını.. kaçırdığın ve telafisi olmayacak o kadar çok şey var ki. onların yanında sevdiğini özlemek sevdiğinin yanında onları özlemek. adil olmayan o kadar çok şey var ki. neden hep beraber olunmuyor. illa hasret olmak zorunda mı. bir kere büyümeye gör her sene ömrüne bir yaş eklendiğinde çok şey ekleniyor. çok zor şeyler ekleniyor hem de. geçen her dakika geçmemeliydi .. hayatta insanın başına gelen en güzel şey yuvadan uçmak ve hayatta insanın başına gelen en zor en berbat en dayanılmaz en pişman edici şey yine yuvadan uçmak. çocukluğumu özledim sobanın üzerinde kızartılmış ekmek kokusuyla..
gözlük olsam takılmam daha da bir şey demiyorum.
kendimi kendimden çıkarsam sıfır kalmaz çünkü ben bi sayı değil insanım.
çok pis dalga geçiyorum abazanlarla öyle böyle değil.
direk siktir git demem ayarını verir öyle gönderirim.
ulaşılmaz birine ulaşınca büyüsü kaçıyor ondan bundan vazgeçersem evde kalacağım sözlük. Insanlar beni şerefsiz biliyor. Iç dünyamı kim bilebilir ki amk.
şeker portakalındaki zeze aklıma geldikçe kendimi çok kötü hissediyorum...
sakar şirinin kürt versiyonu gibiyim.
Alpayın yanlışını buldum.
Ondaki müthiş egoyla kimse uğraşmak istemez.
isterse baştan aşağı kas, adonis olsun.
Adamda ego patlaması var yahu.
askerdeki kuzenim çarşı izninde facebooktan durum güncellemiş ve şunu yazmış:
"çocuk düşlerimiz yok artık."
halamın altına yazdığı yorum:
"niye ya, ben torun görmek istiyorum"

gülsem mi kahkaha mı atsam bilemedim.
okuldaki lisans öğrencilerinin arasında "küçük dağları ben yarattım" havasında geziniyorum.
Birinin rüzgarına tutuldum, Peşinden sürükleniyorum.
O daha henüz ismimi zor bilirken, ben babaanneme anlattım ve onayımı aldım.
Lise hayalim gerçek olabilir sözlük, sabırsızlanıyorum.
Televizyonda duyup beğendiğim fakat anlayamadığım yabancı şarkıyı, yine anlayamadığım kadarıyla nette aratıp indirdim. sonuç olarak yanlış şarkıyı indirmişim.
Durum: ezikliğin bini bin para
not: dil öğrenin
Kendimden (vucudumdan) memnun degilim. Son zamanlarda spor yapmiyorum. Buna kafaya takiyorum.
küçükken stüdyo dairelerde dizi, film vs çekiliyor zannederdim.
bugün 20 saatlik bir otobüs yolculuğuna çıkacağım ve gitmek istemiyorum amk diye bağırasım var. işin yolculuk kısmında da değilim, sonrası huzursuz ediyor adamı.
Hergün gittiğim yollara sövüyorum sözlük. Bu kadar bozuk yol olur mu amk?
267 gün önce yazdığım bir şeyi eksilemiş birisi. Kimse o nolur çıksın alnından öpeceğim. Üstelik itiraflara yazdığım bir şey. Üzerinden binlerce entari geçmiş. Vallahi helal olsun.
telefonda konuşmasını beceremiyorum sözlük. Insanlarla mesaj yoluyla iletişim kurmaya o kadar alıştım ki en yakın arkadaşım dahi arasa konuşmasını beceremiyorum, kekelemeye başlıyorum, ağzımdan saçma sapan sesler çıkıyor, muhabbet edecek konu bulamıyorum, öylece tıkanıp kalıyorum.

Hani öyle ağzı laf yapmayan tiplerden de değilim ama iş telefona gelince olmuyo abi olmuyo.
yapmak isteyip de yapmadığım çok şey var; üstelik bunu yapmamam gerektiğinin farkında olmama rağmen.
Dilenen teyzeye verdiĞim 1 tl yi beğenmeyip laf söyleyince, paramı geri alıp oradan uzaklaştım sözlük.
(#21294848) dakikalarca ağladım...