bugün

elinizi sıvı sabunla yıkadığınızda eldeki kayganlığın gitmeme sorunsalıdır. ya bu problemi çözsünler ya da yaşasın geleneksel sabun dedirtir.
kalıp sabun kullanmama sebep olan sinir bozucu durumdur.
- elim kaşınıyor ya
- para gelecek demektir olum iyidir iyi
- ne parası anne ya yine elimi sabunla yıkadım. Alma diyorum hep aynından alıyorsun ha.
iğrençtir, sırf bunun için bile sıvı sabun tercih edilmeyebilir. ne ele yavşayan krem, ne de o kokusu gidiyor elden.
lanet olsun! el bolca durulanır peçeteyle silinir ama hala köpüklüdür parmak araların ve yapış yapıştır tekrar tekrar durulanır ancak kurulayıp duruladığın için temiz gelmez insana! temizlikten soğutur sinir bozar!
tamamen yalnış önermedir. sabun elden eğer düzgün yıkanırsa gider elde kalan kayganlık ve yumuşaklık hissi ssıvı sabunda yer alan nemlendiricinin etkisindendir.
babamın sıvı sabun görünce tepesinin atmasına sebebiyet veren durumdur.
gerçekten de çok rahatsız edici.
el hemen akabinde limon tuzu ile yıkanırsa geçer. çünkü limon tuzu asidiktir ve sabun bazik olduğu için tuz oluşur ve su ile elden çıkar. * * *
Aha vallaha hep düşündüğüm ve yalnız olduğumu hissetmişimdir. Yahu ne o arkadaş elimi suya sokup havluyla kurularım daha iyi. Sanırım nemlendirici muhabbettinden oluyor. Bir kere nemlendiricili olmayanına denk geldiğimde ağlayacaktım. Ters öyle şeyler arkadaş, el yıkandığında ellerini ovuşturamıyacak kadar sürtünme olacak!

Yaşasın katı sabun.
sıvı sabunla elleri yıkadıktan sonra bir de kalıp sabunla elleri ovuşturarak eldeki gitmek bilmeyen kayganlığı gidermeye sebep olan durum.
içeriğine konan nem tutucu bir maddeden kaynaklanan özelliktir. kirden arınmayı engeller.
kalitesiz sıvı sabunlarin özelliğidir.
allah belasını versindir bunu icat edenin. nefret ediyorum arkadaş. arınan sıvı sabun istiyorum. benim derdim elimi yıkamak. nemlendirmek istesem krem sürerim amk. nemlendirici koymayın şunun içine, o nemlendiriciler götünüze girsin. arınan sıvı sabun istiyoruz.
içinde yahudi olmasından dolayı kaynaklanıyor olabilir.
Sivi sabunla sac yikanmiycagini gosterir zira kolay durulanmaz kafa derisini kurutur kepek yapar.
adamın sinirini bozan durumdur. elde kalan sabun oranı kaliteyle ters orantılıdır.
gliserin koymayındır. yeter ulan yeter. kaygan his istemiyoruz. elimizi yıkayacağız biz onunla, skimizi sıvazlamayacağız.
elleri tuzla hafif ovunca azalan-giden kayganlık hissidir. gıcık bişeydir.
el hijyeni sadece yıkama ile sağlanmaz.. asıl temizlik yıkadıktan sonra eli kurulamaktır.. yani eli yıkadıktan sonra kurulanmadığı müddetce hiç bir önemi yok..
aşırı hijyen merakından ileri gelen, elde bıraktığı kalıntılarla ilerde kanserle tanışmamızı kolaylaştırdığını düşündüğüm gereksiz madde.
her sabah başıma gelen ve her seferinde elimi havluda kuruluyarak kurtulduğum durumdur.
katısı varken kullanmayacağım sabundur.
sabun cevizi kullanarak giderilecek hadise.

(bkz: sabun cevizi)
en iyisi sıvı sabun kullanmayın efendim . normal sabunun suyumu çıktı .