bugün

evrenin sana ' sen onu anca rüyanda görürsün ' deme şeklidir.
sabah yüzde garip bir sırıtmayla kalkılmasıyla son bulur.**
ne şekilde görüldüğü üzerinde hassasla durulması gerekilen bir durumdur.
sabah rüya olduğunu anlayınca yüzde yarak gibi bir ifadeyle kalkılmasıyla son bulur.
sabah kalkıldığında bin bir ah keşkelerle geçecek bir güne başlangıçtır.
çok sıkça olur seven insan için (bkz: ) Esra 'yı her gün görmek
Eğer sevmişsiniz ama kavuşmamışsanız çok boktandır emin olun.
gün boyu bulanık bi kafayla dolaştırır adamı yatana kadar rahat vermez.
Dün gece rüyamda seni gördüm. Kanlı canlı seni gördüm. Her zamanki kıyafetlerinin içinde seni gördüm. Ben seni hissettim bile rüyamda. O kadar gerçekti ki, bir an ölüyorum sandım o anın gerçekliğinde. Yan yana oturuyorduk. Yine sana bir santim yakın olduğum ama kilometrelerce uzak olduğum zamanlardan birisiydi. O kadar sessizdim ki, içimdeki deliyi dizginlemeye çalışırken seninle kelam edecek konu bulmaya vaktim yokmuş gibiydi. Dizimi kaşıdım sonra, sadece sana biraz daha yakın olmak için. Farkında mısın bilmiyorum ama ruhun bana hep dokunuyor. Görüyorum bunu. Sana ne zaman yaklaşsam, gözlerin ne zaman bana baksa ruhunu görüyorum. O zaman da bunları düşünürken, birden elimi tuttun. Fal taşı gibi açılan ufacık gözlerimi hayal edebilirsin. Sıcaklık elinden kalbime akıyordu. '"istediğin bu değil miydi?" dedin bana. istediğim buydu. istediğim belki fazlasıydı ama o an ona da kanaat getirirdim. Bu an gerçek olsaydı, yanıma oturup ruhunu hissetmeye bile kanaat getirirdim. "Nasıl yani" dedim. Sanki her zaman hiç gerçek olmayacakmışcasına hayal ettiğim bir şey ete kemiğe bürünmüş gibi ürperdim. Belkide hissetiğim sevinçti. En büyüklerinden bir sevinç. Öylesine bir şeyi pek yaşamadım, bu yüzden belki de ne olduğu hakkında şuan bile yorum yapamıyorum. Elimi öyle bir sıktın ki sonra, "Sus. Seninim, benimsin." Bunu anladım o sıkışta. Bir şey demedim. Ben daha sıkı sıktım elini. Gelecek planlarımı kurdum o sıkışta elini.
sevdiğim kızı değilde her rüyada bi kız görüyorum. erkek olmak zor.
onu çok düşünmekten kaynaklı bir şeydir yoksa o da seni düşünüyor o yüzden görüyorsunla hiç alakası yok.
Bende rüyamda yazıcıdan sahte para basayım amk.