Günün bok gibi geçmesine neden olan faaliyet.
13 yıl olmasına rağmen her ay rüyamda gördüğüm günün ertesi açılan başlık. manyak mısınız oğlum nasıl denk getiriyorsunuz?
7-8 saatten uzun uyuyunca oluyor genelde. abartılı bi süre olunca oraya sıra geliyor bilinçaltında demek.
Zaman zaman başıma gelen durumdur. inlemeleri çok gerçekçi geliyor.
Dün gece başıma gelen olay...

Aradan geçmiş tam 5 sene, eski sevgilimi rüyamda gördüm, bi yerde denk geliyorduk, onu kıskandırmak için yanımdaki kızı öpüyordum ama yanımdaki kız da eski sevgilimdi...

Olum inception gibi bir rüya idi, bu uzun kız rüyalarıma girmeye başladı....
Rüyalarım çıktığı için kaç gündür huzursuz eden eylem.
Eski bir yürüme numarasıdır
+rüyamda seni gördüm, iyi misin???
-hassikktir
Özlemişsinizdir ondan dolayı olabilir.
Günün güzelleşeceği anlamına gelir tabii siz eski sevgilileriyle kanlı bıçaklı olanların böyle olacağını sanmıyorum.
günün sik gibi başlamasına sebep olabilir. evet.
Çok şükür uzun zamandır görmüyorum. Stalk yapmayı bıraktıktan sonra rüyalarıma gelmeye başlamıştı ama uzun zamandır yok allahtan. Uyanınca psikolojim bozuluyor.
Uyandıktan sonra gereksiz bir mutsuzluk kaplar yüreğimi ve aşırı rahatsızlık duyuyorum rüyamda yer aldığı için.
insanı derin düşüncelere sevk eder. 6 sene sonra neden ki? Evet.
Aklının ya da kalbinin bir köşesinde kalmış demek ki. Herkes gibi. Herkes kadar. Bana iyi gelmiyor.
yüzü fluydu ama memintoları hâlâ şahbazdı.
cin çarpmış gibi eder adamı. Durup dururken moralimiz bir daha bozuldu şimdi. Baksana adam rüyama girerek bile benim hayatıma sıçabiliyor. Evinde mancar yiyen adamsın sen nasıl üzebiliyorsun beni aklım almıyor. Hafife aldım galiba seni ve bu mancar olayını.

Bir daha girme lütfen benim rüyama. Yapma öyle şeyler.
Pek hayra yorulmaz

görsel
2 Sene sonra unutacaksın rahat ol.

Bende eski oruspuyu 2 yılda unuttum.
bir rusla uyanmadığınız için olandır.
Ayrılığın üzerinden çok geçmemiş ise ve çok sevmişseniz adamın amına kor bütün yaşam enerjinizi sömürür.

Bütün gün hatta devamındaki birkaç gün hayalet gibi gezersiniz.
gerçekten onu sevdiğinizi ve ona aşık olduğunuzu gösterir.
Rüyanızda görmenize rağmen etkilenmediyseniz, tebrikler. Başarmışsınız.
Onu gecin ben eski sevgilimle uyurken ruyamda ondan onceki eski sevgilimi gordum. Kabusception.

E s k i s e v g i l i l e n d i n i z.
hala onu unutamadığınızı gösterir.acıtır.
bilinçaltının oyunudur.onu özleyince olur genelde.insan bazan eskileri düşünür özler bunu kendine bile söylemeden geçiştirir.sonra rüyalara girer.