bugün

Duvardan gelen sogugu kesmek icin asarlar. Daha dogrusu bundan 15 20 sene evel asarlardi. Artik kalmadi o aliskanliklari. Kaldiysa bile en fazla tasra yerlerde.
kafaları güzel.adamlar alkolik bilindiği üzre.
türklerle aynı sebeplerden.
russian amateur seyreden bünyenin, ejekülasyon sonrası kendine sorduğu soru.
doğu medeniyetlerinde görülebilecek bir gösteriş merakıdır.türk,pers,arap,rus,çinli,hintli her millette asırlardır bu aksiyon mevcuttur.
Türkler'in de yaptıkları, soğuktan kaynaklanan eylem.
Rusların soyu ıspartaya dayanır ve malumunuz ıspartanın halısı meşhurdur. Böylelikle atalarına saygılarını gösterirler.
Anadolunun köylerinde de asılıyor.
rusya ne kadar soğuk haberiniz var mı, soğuk kış geceleri duvarlardan soğuk soğuk estiğini bilirsiniz, böyle bir kültür gelişmiştir,
Bizde de şunlar var idi, ama herkeste var idi...
görsel
görsel
üst başta rüküş oldukları gibi dekorasyondada rüküşlerde ondan. ben anlamıyorum böyle güzel bir ırk ne giyim kuşam bilir ne makyaj bilir ne oturup kalkmayı bilir. erkekleri hiç saymıyorum bile, beyinleri uyuşmuş vodkadan. oyuzden normal. ben biraz bizim 90lara benzetiyorum sanki halen ordan çıkamamışlar gibi ruslar.
Çünkü karadenizde dağlar denize paraleldir bu yüzden halılar yere dik olmalıdır ki Dengelensin..
Görüntülerdeki tek tuhaflık halı mı ya? Arkadaşlar gözünüzü açın. *
çünkü rusya da yer çekimi çok düşük ve rusylar duvarda da yürüyebiliyor. biliyorum ilginç ama doğru. farklı bir ilginçlik için; (bkz: white nights)
soğuğu yalıtmak için yapılır, kars, ardahan, ığdır gibi ruslara yakın illerde de sıkça yapılan * eylemdir. tabi çoğu gelenek gibi bu da bırakılamamış ve istanbul'a gelince bile devam ettirenlerin olduğu görülmüştür.
ruslar sana soruyor mu acep, rahat rahat masada yemek varken niye iki büklüm yerde tırmalıyorsun diye.