bugün

rus kızın dübüründen başka bayan uzvu görmemiş insan söylemi.
herhangi bir türk kızının dübürünü görmeden yapılmıs karsılastırma. bence gayet hoş *
(bkz: benim koyunum avrupa nın koyunundan farklı bakıyor)
okuduğumda yüzümde gülümseme bırakan fakat bıkkınlıktan ve istediği hatunu elde edememeden kaynaklı yazılan genellemedir.
--spoiler--
güzelliğin on par'etmez,
şu bendeki aşk olmasa.
aşık veysel
--spoiler--
sebebi malum rus sempatisi duyan yazarın ıçtığı andır.
türk kızının dünya klasmanında ezildiğinin açık bir ifadesidir.
hayır zencilerden daha güzeller ama.
büyük oranda doğru olan önerme.ne de olsa yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler.
rus kızın dürbünüyle aklını bozmuş kişi söylemi.
(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
ağzına sıçıldığında kızmaması gereken kişi söylemi. ne de olsa dübürü surata yeğleyen biri dübürle öpüşecektir. bu yüzden sürprizlere hazırlıklı olmalıdır. *
italyan eşeğini türk erkeğine tercih eden beyni dübüründelere verilecek yanıt olması bakımından deşarj bir başlıktır. italyan kızları karşısında türk kızını canla başla savunurum ama gelin görün ki ara sıra "türk kızı sen çok yaşa, senden taşı ruslar var" demek suretiyle, üste çıktım diye gerinmemeleri, alta düştüm diye yerinmemeleri sağlanmalıdır.
asosyal bir internet bağımlısının şahsi yanılgısı.
güzelliğin kişiden kişiye değiştiği yani göreceli olduğu bir dünyada, bu gerçekten yola çıkarak varılabilecek bir karardır.
kızların yüzüne bile bakamayıp, rusların dübürüne parası yeten ezik şahsın tespiti.