bugün

rus erkekleri rus kızlarına da pek bakmadığından düşünmeye pek gerek duyulmayan bir durumdur.
höyük seyretmeyi sevmemeleri yüzündendir. dünya tatlısı anyoşalar varken attan inilmez.
abaza olmadıklarından olabilir. çünkü rus erkeği, rus kadınınada bakmıyor.
türk kızlarının rus kızları gibi dünyaya ihraç edilmemesinden kaynaklanır.

(bkz: beyaz kadın ticareti)
efennim bu ruslar günün 16 saatini vodka içerek geçirdikleri için ornella muti'nin gençiğini de getirsen gözleri görmez alkolün etkisiylen.
(bkz: rus kızlarının türk erkeklerine bakmaması)
yoktur öyle bir şey. rus erkekleri türk kızlarının değerini türk erkeklerinden iyi bilir. o kesinn..
(bkz: ya ne olacağıdı)

edit: genç sözlük yazarı kızlarımız rahatsız.
ulan onlar öküz gibi içip sızdığından kendi karılarına bile bakamıyor ki hatunlar buraya geliyor...
kadına, cinselliğe doyduklarındandır.
türk erkekleri gibi abaza olmamalarından kaynaklanır.
yurdum godoslarini memnun etmemek icin olsa gerektir.

tovbe yarabbim. baksalar mutlu mu olacaksiniz? rus yalakaligi yapacagim, turk kizlarini karalayacagim diye godoslukta rus erkekleriyle yarisiyorsunuz da farkinda degilsiniz.
yerinde olan rus erkeği davranışıdır.
kim demiş bana baktıklarına bizzat şahidim hatta benle rusça bile konuşmaya calışanlar olmuştu seneler evvel. ama durum sanirim benim rus kızlarına benzemem den dolayı oluşmuştur, allah kahretsin
türk erkeği olmamalarından kaynaklanıyor olabilir.
bakarlar.türk erkekleri sarışına ne kadar düşkünse,rus erkeği de esmer türk kızlarına bir o kadar hayrandır.
gayet doğru bir davranış biçimi. 1.80 - 1.90'luk taş gibi sütun hatunlar dururken bizim cücelere mi bakacaklardı?
--spoiler--

rus kızları, biz türk erkeklerine bayılıyorlar bu arada. aman çaktırma.

--spoiler--