bugün

türk erkeklerine nazaran kat kat seksi, kat kat yenesi rus erkeklerinin seksi olması gerçeğidir efendim... şekildeki fotoğraf da durumu ispatlamaktadır.
görsel
görsel olum hakikaten sexiler, o göğüsler ne öyle dediğin erkekler.*
bir ispanyol erkekleri değildir.
Italyan erkekleri sadece guzelinin guzel oldugu erkekler. Yani demek istedigim yakisikli sayisinin cok az oldugu gercegi. Oldumu harbi yakisikli oluyor ama cogunlugu hicbir ozelligi olmayan, gotlu gobekli tipler. Her ne kadar bir erkek olarak baska bir erkegi degerlendirmek zor olsada bence rus erkekleri italyanlardan cok daha yakisikli. En azindan vucut bakimindan. Ruslar genetik olarak cok sportif tipler. Bunun disinda devamli sporlada ugrastiklarindan fizikleri harbiden cok iyi.
(bkz: hassiktir ordan)

Rus erkeği denen çopur suratlı yürüyen Vodka şişeleri seksi falan değildir. Hakeza Rus kızları da abartıldığı gibi güzel değildir. Stalin döneminde Rus ırkı güzelleşsin diye kızlarını Tatar Türkü, Azerbaycan Türkü, Özbek Türkü erkeklerle evlendirme politikası uygulamışlardır. Gayet çirkin ve sevimsiz bir ırktır. Sarışın olmaları güzel veya yakışıklı oldukları anlamına gelmiyor.

Yani gerçekten Türk olan, kanında karışıklık olmayan Türk erkekleri Rus ayılarına bin basar. Bizim erkeklerin getir götürünü bile yapamazlar.

Not: Türk kızıyım.
(bkz: Rusları bir bok zanneden ezik)
(bkz: Türklerdeki saçma sapan aşağılık kompleksi)

Allah kimseyi soğuk ve donuk sarı robot övecek kadar düşürmesin.
az önce bi haberde okudum. marketlerde yağmalama yapan birkaç kişi, streç filmle direklere bağlanmış ve göt açık vaziyette kırbaç cezası kesilmiş. bunu polisin yaptığını sanmıyorum ha. halk kendi yapıyor bunu. yani slav ırkı erkeklerinin kendilerine has infaz yöntemleri onlara sempati duymamı sağlıyor. cidden çok komikti ya.