bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  the wall albümünde * bulunan pink floyd'un en gaz şarkılarından biri. pulse'daki sahne şovu görüp görebileceğiniz en uç örneklerinden biridir kanımca.
  2 ... stockton to malone
 2. 2.
  Album versiyonunda iki kisi karsilikli konusuyormus gibi gorunsede aslinda bu durum;roger waters in sarkiyi iki farkli kanal araciligiyla seslendirmesinden kaynaklanmaktadir, Tabiki konserlerde boyle bir sey olmayacagi icin kendisi sonrasindaki pink floyd konserlerinde -ozellikle pulse konserinde- bu sarkiyi david gilmour ve guy pratt seslendirmektedir.
  2 ... indiana_jones
 3. 3.
  askeri müzik tarzı, bas gitar partisyonları ve disko müziği havasıyla oldukça basit bir şarkı izlenimi verse de şarkının iddialı sözleri için biçilmiş kaftandır.
  2 -2 ... adini unutan adam
 4. 4.
  1980 yılındaki "Is There Anybody Out There? The Wall" turnesinde grup üyeleri tarafından harika bir biçimde yorumlanan, en gaz pink floyd şarkılarından biridir.

  http://www.youtube.com/watch?v=lKgOe1Rl8YY+
  3 ... idioglossia
 5. 5.
  iyi edersin deli gibi koşsan.iyi edersin yüzünü boyasan. en sevdigin maskenle.kilitlenmiş dudakların ve perde çekilmiş gozlerinle.boş gülümsemenle ve aç kalbinle süslü gecmşinden yükselip agzına gelen safrayı hisset yıpranmış sinirlerinle.*
  1 ... lanetlizeynep
 6. 6.
  cehenneme kadar yolun var ın ingilizcesi.*
  ... tanzamanitanyeri
 7. 7.
  dinledikçe enerji yaratan bir şarkı.
  ... could you be loved