bugün

genellikle ruhları sıkan, sahaları ruhlara dar getiren, paranoyak, kompleksli, kalbe zararlı kızlardır.
ruh hastası erkeklerden ilham alınarak beliriveren kızlardır.
ruhları görünce eli ayağı heryeri boşalan dişi yaratıklardır.*
(bkz: seni tanıdılar kaç)
Eğer ruh hastası olmayıp kendini öyle göstermeye çalışıyorlarsa (bkz: emo)olurlar.
her kız hastadır aslında ama artık alıştığımız için üst düzey hasta olan kızlardır bunlar.
(bkz: ruhsar)
ruhları hasta olan kızlardır. erkekler bunlara pek bayılır pek sever sonra şikayet ederler ne derler üzüm üzüme baka baka kararır..
aslında ruh hastası falan değildirler. ruh hastası olmaya özenecek kadar gerzektirler gerçekte.

göstermelik bunalımlar, buhranlar, asık suratlar, ölmek istiyorumlar, hayatından çarkından geçtim edalarıyla tiksinti uyandırırlar.

gerçekten ruh hastası olan kızlara hakarettirler.
bitter çikolata düşkünü her kız bence ruh hastasıdır. düşkün olmayan kız daha hiç görmediğim için de; benim gözümde; aksi ispat edilene kadar, '' bütün kızlar ruh hastasıdır.''
zillilik ve orospuluklarıyla her türlü canlı neşriyata eziyet çektiren oldukça kaprisli,götü kalkık, küçük dağları ben yarattım havasında tribe giren, toplum tarafında tiksinç bir gözle bakılan,allah kimseye yermesin dedirten şıllıklar.
Ruh hastası kız yoktur, en başında ilgi komasına sokup zamanla öküze bağlayan adam vardır.
bir tokata bakarlar.
benim galiba.

benden hoşlandığını anladığım insanların canını yakmaktan çok büyük zevk alıyorum. çünkü çok hoşlandığım birisi de benim canımı geri dönüşü olmayan bi şekilde yaktı. bu beni haklı yapmaz tabii. ne kadar hastalıklı bir hareket olduğunu biliyorum bunun. gerçek sebep korkak olmam. birini sevdiğimi belli edersem onu kaybedeceğimi biliyorum. artık onun için anlam ifade etmeyeceğimi biliyorum. beni terk edeceğini biliyorum. şunu öğrendim ki, ne kadar kötü davranırsan karşındaki insan seni o kadar seviyor. o yüzden ruh hastası gibi davranıyorum. sonra da kaybettiklerimin arkasından saatlerce ağlıyorum.
türbanın altına converse giyen kızlardır.
Anlamadığım kızlardır. Bi kız neden psikiyatri kliniğine yatmak ister yalnız bir sözlük erkeğiyle yatmak varken.