bugün

unutulamayacak olan ayardır. ulan ben böyle laf yesem insanların yüzüne bakamazdım yeminle.

http://www.timeturk.com/t...-mesajini-aldiniz-mi.html
işbankasında oyna sonra git lenincilik oyna denmektedir.
Taksim' de terör örgütü bayrağı açıldı diyen erdoğan ;

bu da senin icratın;

görsel

bu da;

görsel
karun gibi yaşayıp, harun'u,

firavun gibi yaşayıp musa'yı,

sözde müslüman gibi yaşayıp, özde amerikan askerleri'ne dua eden tayyip'i rahatsız etmişler...

onun deyimiyle; sevsinler seni, sevsinler seni...
bizim hep söylediğimiz şeydi aslında ama , bir de başbakan deyince adamı insan içine çıkmaya utandıracak ayardır.
diyecek herhangi birşey yoktur. zira açıklama girişiminde bulunan birini görürseniz uzaklaşın, iletişiminiz var ise kesin bu ne yüzsüzlüktür amk.
bunu diyen adam ülkeyi açıktan soyuyor. banka reklamında oynamak da emekçiliktir bel altı vurmaya gerek yok bu kadar.
solculuğu sadece doğmatik marksizm sanan** tayyip efendinin vermeye çalıştığı ayardır. literatürde sol yelpaze denen birşey var ve yelpazenin parçaları sadece marksist-leninist yada maoist akımlardan oluşmuyor. chp tipi muhafazakar bir sol anlayışıda var değil mi? yada avrupa tipi proleterya diktatöryası'nı amaç edinmeyen avrupa sosyalizmi var değil mi?

tayyip efendi ona buna ayar vereceğine sol nedir onu öğrensin. mehmet ali alabora marksist değildir ki kendi içinde çelişsin.
asıl çelişen tayyip efendidir ki ırak bombalanırken; ''kahraman amerikan askerlerine başarılar diliyorum inşallah evlerine sağ salim dönerler'' diyebilmiştir.

https://encrypted-tbn0.gs...2FGKX5epDp9yBJPVxwvnVPFzg

wall street journal 31 mart 2003
rte severlerin hüloğ diye tepkimelerine,sevinmelerine sebep olmuş ayardır.
tayyip erdoğan'a her gün yaratıcı zekayla verilen on binlerce ayardan hiçbiri kadar etmez. kendisinin bir sürü çelişkisi var. ayar vermek ona mı düşmüş?
solculuğu sadece leninizm sanan akp kuklalarını höloğğğğğ nidalarına boğmuş cümledir.
kapaktır.
Mümkün olmayan ayardır. Lan rte verse verse kömür, makarna verir. Ayar bilmez ki o. *