bugün

Şu Kabataş görüntülerini yayinla bir hele.gerisi önemli değil.
korona aşısı olsun lütfen.
'efendiler yarın saltanatı ilan edeceğiz!' minvalinde bir müjdeyse bu entry padişahım çok yaşa şeklinde kendini imha edecektir.
Petrolle ilgili veya aşı bulduk açıklaması olabilir.
cuma günü açıklanacaklar listesi;
1.................................
2.................................
3.................................
4.................................
5.................................
büyük ihtimal ekonomiyle alakalıdır.
lan ne kadar sazan var alümünyum

her hafta aynı şeyi yapıyor

cumaya önemli açıklama

öenmli açıklamada genellikle

damattan aldığı saçma sapan rakamlar

geçin bu işleri

geç geç geç.
Hani nerede devlet ciddiyeti? Sokak ağzıyla, aile eşrafına konuşurcasına yapılan şu saçmalıklara hiç kimse dikkat etmiyor mu? Bu mu yani devlet dili? Bu mu resmiyet? Ne hale geldik hey hat?
"Türkiye için bir eksen değişikliği olacak. Önemli bir haber olacak. Türkiye açısından çok daha güzel günler bizi bekliyor. Cumhurbaşkanımızın söylediğinin ötesinde bir kelime daha söylemek doğru olmaz. Cuma’yı bekleyelim"
-albayrak.

diye yorumlamıştır hazine ve maliye bakanımız olan berat albayrak.*
ne kadar güvenilir tartışılır. hele ki yerli ve milli olacak olan ilk güneş enerji fabrikamızdan alacağımız gelirin 15 yıl rusya'ya gideceğini öğrendikten sonra.
Yerli motor falan üretilmiştir belki.
(bkz: istifa ediyorum)

Olmaz ama insan hayal ediyor işte.
petrol kralı tayyip erdoğan bey diyeceksiniz. allah'ım lütfen petrol olsun çünkü...
çamaşır makinesi;

bence çamaşır makinesi üzerine bilimum tahliller yapılarak o biçim zengin olduğumuz hatırlatılacak.

müthiş heyecanlıyım, belki akşamına beko dan bir çamaşır makinesi daha çakarım bayoya, alllaam sen aklıma mukayet ol.
Gene hangi kilisenin cami açılışını yapacaksınız AMK?
SON DAKiKA

Bloomberg'in haberine göre Türkiye Karadeniz'de enerji kaynakları keşfetti.
Türkiye'yi enerjide dışa bağımlılıktan kurtaracak enerji kaynakları bulunursa, bayramımız kutlu olsun.
Sabit kur. Düşük enflasyon. Düşük faiz. Uygun banka kredisi. Cengiz holdinge vergi affı, boğaza geçiş garantili 5 köprü daha falan filan.
istifa edeceğini açıklayacak.
Karadeniz veya Akdeniz'de petrol bulma olabilir.

Hadi yine iyisiniz köfteler.
bu haftada saydım hepinizin evinde çamaşır makinesi var

o biçim zenginsiniz la köftehorlar diyecektir.
umarım emekliye ayrılıyordur sayın cumhurbaşkanımız. torun sevip sahilde balık tutmak onun da hakkı.
muhtemelen kadir mısıroğlunun henüz gün yüzüne çıkmamış belgeleridir. evet...
Hayırlı cumalar, bizi bölemeyecekler, bize diz çöktüremeyecekler, ezanı susturamayacaklar diyecektir. Arkasından vereceği müjde bunlardan sonra pek önemli olmayacaktır. Hııııı der geçeriz.
(bkz: gibicibicis marka tıraş bıçağı)
müjde müjde sevinin

kanal istanbul porocesini başladdım

hemide gendim

diyecektir.